Taniec z Gwiazdami
Instagram/Michał Malitowski
Konrad Karpiuk - 20 Stycznia 2020

Michał Malitowski pod koniec roku wziął ślub, a planuje już kolejny. Fani przecierają oczy ze zdumienia

Juror znany z programu "Taniec z gwiazdami", Michał Malitowski niedawno pokonał ciężką chorobę i wziął ślub. Teraz zdradził, że planuje kolejny, fani byli zdezorientowani.

Znany z programu "Taniec z gwiazdami" Michał Malitowski wprowadził swoich fanów w niemałe zakłopotanie. Dopiero co w mediach krążyły informacje o jego ślubie z ukochaną, a niedawno przyznał, że planuje kolejny.

Mało kto wiedział, z czym się zmagał juror programu "Taniec z gwiazdami"

Michał Malitowski przechodził niedawno przez bardzo trudny okres w życiu. Rozstał się z kobietą, z którą nie tylko spędził wiele lat, ale miał nawet córkę. Znany tancerz walczył również z depresją, z której niedawno udało mu się wyjść. Dopiero po wyleczeniu się z tego przykrego schorzenia przyznał się, że w ogóle był chory. Zdradził, że nieocenioną pomoc niosła mu jego nowa partnerka.

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła jej sekret, tuż przed tragiczną śmiercią męża. Gwiazda TVN ujawniła całą prawdęAgnieszka Woźniak-Starak zdradziła jej sekret, tuż przed tragiczną śmiercią męża. Gwiazda TVN ujawniła całą prawdęCzytaj dalej

- Bardzo pomaga mi moja nowa partnerka. Nie boję przyznać się przed nią do moich słabości i problemów. Nie muszę się uśmiechać, gdy mam zły nastrój. Ona mnie doskonale rozumie. Budujemy nasz związek na zupełnie innych fundamentach. Poza tym ona też kiedyś mierzyła się z depresją, więc łączą nas wspólne doświadczenia - mówił w wywiadzie z "Plejadą".

Michał Malitowski wziął co dopiero ślub, teraz planuje kolejny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta ze znamieniem na twarzyWszyscy doradzali, żeby usunęła wielkie znamię na twarzy. Jej wygląd po latach zwala z nógCzytaj dalej

Partnerka Malitowskiego, Yuliya z Australii, zgodziła się na ślub z tancerzem. Para pochwaliła się ślubem w social mediach, ceremonia odbyła się w ojczyźnie panny młodej. Kameralny ślub miał miejsce w odludnym miejscu, tuż nad brzegiem oceanu. Mimo że niedawno założył ślubną obrączkę, Michał Malitowski przyznał, że planuje kolejny ślub. Fani byli zaskoczeni, ale tancerz szybko sprostował, co miał na myśli.

Dzisiaj grzeje:

1. Kilka dni po ślubie popełniła samobójstwo. Tuż przed śmiercią zdradziła rodzinie przerażający powód
2. Najpierw pobicie, teraz tragiczna śmierć. Gwiazda disco polo straciła dziecko, przeżyła piekło przed laty

Okazuje się, że obiecał swoim rodzicom, że powtórzy ceremonię śłubną ze swoją wybranką, ale tym razem w Polsce. Rodzice chcieliby na własne oczy zobaczyć, jak ich ukochany syn staje z ukochaną na ślubnym kobiercu. Na razie tancerz nie wskazał żadnego terminu ani nie podał dokładnej lokalizacji drugiej ceremonii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Musisz w tym roku rozliczyć PIT? Mało kto wie o wielkiej zmianie, dotyczy każdego podatnika
  4. Dręczył małą Madzię do samej śmierci. Teraz spotkał go bardzo przykry los
  5. Fani "M jak miłość" we łzach, nie byli przygotowani na tego typu obrót spraw. Samobójstwo uwielbianej bohaterki

PsyUratowała cierpiącego pitbulla. Później wydarzyła się najbardziej niespodziewana rzecz, na którą nie była gotowaCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News