Po tylu latach aż trudno w to uwierzyć. Gwiazda odchodzi z "Tańca z Gwiazdami", już nie zobaczycie jej na ekranach

Po tylu latach aż trudno w to uwierzyć. Gwiazda odchodzi z "Tańca z Gwiazdami", już nie zobaczycie jej na ekranach Źródło: .

"Taniec z gwiazdami" to wielki hit Polsatu, który oglądany jest przez miliony widzów w Polsce. Ostatnio fanów programu obiegła jednak smutna informacja o tym, że jedna z jego największych gwiazd odchodzi. Bez niej telewizyjne show nie będzie już takie samo.

"Taniec z gwiazdami" to show, które uwielbiane jest przez miliony Polaków. Teraz program będzie musiał pożegnać się ze swoją gwiazdą. Ulubienica publiczności ogłosiła, że nie wystąpi w kolejnej edycji i jednocześnie podsumowała swoje lata pracy podczas kręcenia produkcji. 

"Taniec z gwiazdami" traci ulubienicę publiczności

"Taniec z gwiazdami" nie będzie już nigdy takie samo. Walerija Żurawlewa ogłosiła, że żegna się z programem. Tancerka była przez wiele lat ulubienicą widzów, a teraz podjęła niespodziewanie decyzję o rezygnacji z udziału w kolejnej edycji show.

Fani bardzo emocjonalnie zareagowali na tę decyzję, a pod jej postem na Instagramie, w którym napisała o rezygnacji, pojawiła się cała masa ciepłych komentarzy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tancerka odchodzi

Walerija Żurawlewa przez 8 edycji tanecznego show przygotowywała gwiazdy do występów w programie. Przez te lata przyjemność tańczenia z nią mieli: Artur Dziurman, Grzegorz Łapanowski, Patryk Pniewski, Kamil Mokrzycki, Mariusz Kałamaga, Krzysztof Gojdź oraz Paweł Dudek “Czadoman”. Tancerka należała do ulubienic fanów programu, których zawsze oczarowywała swoim talentem i wdziękiem. 

To między innymi dzięki niej "Taniec z gwiazdami" był tak chętnie oglądany przez Polaków. Nie udało jej się ani razu wygrać konkursu, ale za każdym razem dawała z siebie wszystko i była ogromnym wsparciem dla partnera. 

- 8 cudownych wspomnień. Dziękuję wszystkim, którzy byli i tworzyli moje niezapomniane chwile w tym programie. Nadszedł czas na nowe wyzwania w moim życiu i duże zmiany. Nie żegnam się z Wami, ale dziękuję, że byliście ze mną przez ten cały czas - napisała na swoim profilu na Instagramie gwiazda. 

Fani są zrozpaczeni jej decyzją. Wspominają swoje ulubione momenty z jej udziałem i życzą powodzenia w nowych zawodowych wyzwaniach.

- Z Rafałem Jonkiszem byliście najlepszą parą ze wszystkich edycji - napisał jeden z fanów tancerki, który nie może odżałować tego, że żegna się ona z programem. 

Źródło: Instagram/Walerija Żurawlewa

ZOBACZ TAKŻE

  1. Michał Wiśniewski przyłapany Z KOCHANKĄ! Kobieta już poznała jego dzieci, będzie następną Panią Wiśniewską?
  2. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  3. Takim wózkiem będą jeździć polskie sześcioraczki. Przez ten widok oczy wychodzą z orbit
  4. Znajomi Zenka Martyniuka ujawniają, co powiedział o rozwodzie swojego syna. Daniel będzie wściekły
  5. Strażak myślał, że właśnie uratował 8 szczeniaków ze studzienki. Kiedy zdał sobie sprawę, że to w ogóle nie są psy, wbiło go w ziemię
  6. "W przypadku Dawida doszło do tragedii". Wstrząsające słowa byłego szefa wydziału zabójstw Komendy Stołecznej Policji

Źródło: Instagram/ Walerija Żurawlewa

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu