Gwiazdy rezygnują z "Tańca z gwiazdami". Jesienią widzowie zobaczą zupełnie inny skład

Gwiazdy rezygnują z "Tańca z gwiazdami". Jesienią widzowie zobaczą zupełnie inny skład Źródło: Instagram.com tanieczgwiazdami

"Taniec z gwiazdami" został zawieszony z powodu panującej pandemii koronawirusa. Show ma powrócić jesienią, jednak widzowie mogą spodziewać się sporych zmian personalnych w składzie uczestników programu.

"Taniec z gwiazdami" został zawieszony- wszystko przez rozwijającą się w Polsce epidemię koronawirusa. Prace przy tanecznym show zostały zawieszone do jesieni, wtedy na antenie stacji ma pojawić się dalszy ciąg programu. Widzów czekają jednak spore zmiany, gwiazdy rezygnują z udziału show.

"Taniec z gwiazdami" bez swoich gwiazd

11. edycja popularnego show wystartowała dopiero niedawno, jednak widzowie już zdążyli wybrać swoich faworytów. Skład programu przyciągnął przed ekrany tysiące fanów, a gwiazdy dawały z siebie wszystko w walce o kryształową kulę. Najnowsza edycja wywoływała gorące emocje, niestety, prace nad programem zostały przerwane w trybie nagłym przez dynamicznie postępującą epidemię koronawirusa.

Stacja Polsat zapowiedziała, że taneczne zmagania powrócą na antenę jesienią. O wszystkim poinformował Krzysztof Ibisz, który zapewnił, że pary zachowają swoje punkty i będą kontynuować walkę o kryształową kulę. Niestety osoba związana z produkcją show miała poinformować dziennikarzy portalu "Pudelek" o zmianach, jakie czekają program. Okazuje się, że nie wszystkim odpowiada jesienny termin, wybrany przez stację.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"Taniec z gwiazdami" czekają zmiany

Problem mają przede wszystkim trenerzy gwiazd, ponieważ wielu z nich jest czynnymi zawodnikami tanecznymi. Na jesieni przypadają Mistrzostwa Polski, z których wielu tancerzy nie będzie w chciało zrezygnować.

- Ten problem może mieć Wiktoria Omyła, która tańczy z Marcinem Bosakiem, Michał Bartkiewicz – trener Edyty Zając, Jacek Jeschke, który jest tanecznym partnerem Mileny Rostkowskiej-Galant czy Hanna Żudziewicz tańcząca w duecie z Sylwestrem Wilkiem – miał powiedzieć informator "Pudelka".

Dzisiaj grzeje: 1. Ważny komunikat sanepidu. Pilne poszukiwania kobiet, których lekarz ma koronawirusa, duże niebezpieczeństwo

2. Polski minister zarażony koronawirusem czuje się gorzej. Znamy szczegóły

Gwiazdy na razie powściągliwie wypowiadają się na temat nowego terminu. Julia Wieniawa obiecała fanom, że powróci wraz ze Stefano Terrazzino, by walczyć jesienią o zwycięstwo. Zaapelowała do fanów, by dbali o swoje zdrowie i zachowywali się rozsądnie. Niestety, podobnej obietnicy nie może złożyć Tomasz Oświeciński, jednak gwiazdor przekonuje, że bardzo chciałby powrócić na parkiet "Tańca z gwiazdami".

- Nie wiem, zobaczymy, jak z moim kalendarzem. Bardzo bym chciał pojawić się we wrześniowej edycji – powiedział Oświeciński w rozmowie z "Jastrząb Post".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szkoły będą zamknięte znacznie dłużej. Znamy konkretną datę
  2. Nie żyje były reprezentant Polski. Był prawdziwą legendą Ekstraklasy, oficjalny komunikat klubu
  3. Mamie dwójki dzieci jako pierwszej podano testowaną szczepionkę na koronawirusa. Wypowiedziała słowa, które przejdą do historii
  4. Ważny apel polskiego rządu ws. kwarantanny. Niewiele osób o tym wiedziało
  5. Dramatyczne informacje z zachodniej Polski. Matka zabiła 2-letnie dziecko, zrobiła to w najgorszy sposób
  6. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News