Wyrwał sobie wenflon, zakrwawił pół oddziału, a później zemdlał. Teraz Qczaj zwija się z bólu

Wyrwał sobie wenflon, zakrwawił pół oddziału, a później zemdlał. Teraz Qczaj zwija się z bólu Źródło: Instagram/Qczaj

"Taniec z gwiazdami" rusza niedługo z kolejną edycją, a gwiazdor poprzedniej odsłony show Polsatu opublikował niepokojące zdjęcia. Qczaj przeżywa teraz bardzo trudny czas. Opowiedział o tym jak zemdlał po wyrwaniu sobie wenflonu i zakrwawieniu połowy oddziału.

"Taniec z gwiazdami" przy każdej edycji zbiera przed telewizorami miliony Polaków. Niedługo rusza kolejna odsłona programu, a fani show martwią się o gwiazdora, który tańczył w produkcji Polsatu w zeszłym sezonie. Qczaj przebywa obecnie w szpitalu. Celebryta zemdlał tuż po tym, jak wyrwał sobie wenflon. 

"Taniec z gwiazdami" wylansował Qczaja

"Taniec z gwiazdami" częściowo odpowiada za powiększenie się sławy trenera personalnego, Daniela Kuczaja, występującego pod pseudonimem Qczaj. Odkąd celebryta pojawił się w tanecznym show jest dużo bardziej rozpoznawalny i zyskał rzeszę fanów, który teraz drżą o zdrowie swojego idola. 

Qczaj poinformował bowiem swoich wielbicieli o tym, że przebywa obecnie w szpitalu po tym jak poddał się poważnej operacji nosa. W emocjonalnym wpisie opowiedział o całej sytuacji. Opisał również to, jak zemdlał, a także zabrudził krwią pół oddziału.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Operacja gwiazdora 

Jak się okazuje gwiazdor musiał przejść operację nosa po tym jak kilka lat temu złamał sobie nos podczas ćwiczeń na siłowni. Przegroda nosowa Qczaja źle się zrosła i przeszkadzało mu to w oddychaniu i treningach. We wtorek przeszedł operację, która miała na celu naprawienie szkód sprzed lat. 

- We wtorek przeszedłem operację nosa, która po za tym, że wyrwałem sobie wenflon i zakrwawiłem pół oddziału po czym spadła mi saturacja i zemdlałem przebiegła dobrze - opisał całą sytuację celebryta. 

Dodał również, że dochodzi już do siebie w szpitalu, ale nadal czuje ogromny ból związany z zabiegiem i musi bardzo rygorystycznie stosować się do zaleceń lekarzy. Zwrócił się do fanów o wsparcie i podziękował za wszystkie miłe wiadomości. Jednocześnie wyraził swoje rozczarowanie głosami, które sugerują, że operacja to tylko fanaberia gwiazdora i nie ma nic wspólnego z poprawą jego stanu zdrowia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Na jej kolanach siedziała roczna córeczka. Upiorny wypadek, serce gwiazdy TVN momentalnie zastygło ze strachu
2.Nawet 12 mln Polaków może wkrótce dostać niższe pensje, wszystko przez reformę rządu

Wielbiciele gwiazdora programu "Taniec z gwiazdami" mogą chyba odetchnąć z ulgą, bo ich ulubieniec powoli wraca do zdrowia i zapowiada, że mimo bólu czuje się świetnie. 

Źródło: Instagram/Qczaj

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzinny dramat w domu Beaty Kozidrak. Artystka przeżywa trudne chwile, może zapomnieć o weselu
  2. Danuta Wałęsa po latach zdobyła się na wstrząsające wyznanie. Nikt nie miał o tym pojęcia, Lech nie będzie zadowolony
  3. Gdy chora Marta Domagała usłyszała o przerzutach raka powaliło ją na kolana. Ale diagnoza córki przeraziła ją jeszcze bardziej
  4. Mama urodziła dziecko z nieprawdopodobnie długimi włosami. Gdy je zobaczycie, oczy wam wyjdą z orbit
  5. Wielka gwiazda serialu "Przyjaciółki" przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt

Źródło: Instagram

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News