Finalistka "Tańca z gwiazdami" trafiła do szpitala. "To najgłupszy wypadek w moim życiu"

Finalistka "Tańca z gwiazdami" trafiła do szpitala. "To najgłupszy wypadek w moim życiu" Źródło: youtube.com/Polsat

"Taniec z gwiazdami" był małym spełnieniem jej marzeń. Teraz finalistka polsatowskiego show trafiła do szpitala, a w sieci nie omieszkała się pochwalić wypadkiem, który określiła jako najgłupszy w jej życiu. Opisała dokładnie całą sytuację.

"Taniec z gwiazdami" niewątpliwie był jedną z najlepszych przygód w jej życiu. Niestety miłe oraz nieprzyjemne chwile muszą zachować pewien balans. Z powodu głupiego i feralnego wypadku gwiazda trafiła teraz do szpitala. Opisała całe zdarzenie i wystosowała odpowiedni apel do każdego, kto przeczyta jej historię.

Prawie wygrała "Taniec z gwiazdami". Teraz w jej życiu zdarzył się wypadek

Znana z serialu "Leśniczówka" aktorka zdobyła serca widzów swoim występem w tanecznym show. Iwona Cichosz w parze ze Stefano Terrazzino w 2016 roku zdobyła drugie miejsce w "Tańcu z gwiazdami". Była prawdziwym ewenementem programu. Prywatnie jest zaręczona jest z Norwegiem Trulsem S. Yggesethem, który - tak jak ona - jest tłumaczem języka migowego. Właśnie w jego towarzystwie zdarzył się okropny w skutkach wypadek.

 

- Do wypadku doszło przedwczoraj wieczorem. Wzięliśmy oboje hulajnogi elektryczne i wracaliśmy do domu wieczorem. Od początku miałam złe przeczucia i faktycznie tak się stało. W jednej sekundzie straciłam panowanie nad hulajnogą, potknęłam się o krawężnik i przewróciłam się, lewą ręką oparłam się o ziemię by uchronić resztę ciała. Pół godziny później byliśmy w szpitalu (dojechaliśmy Uberem) i czekaliśmy ponad dwie godziny, aby mnie przyjęli - pisała na swoim Instagramie aktorka świeżo po incydencie.

W szpitalu wcale nie było lepiej. Aktorka wystosowała apel do Instagramowiczów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Iwona Cichosz w swoim wpisie zawarła też informację, że spotkała się ze znieczulicą w szpitalu. Jej narzeczony również był mocno zdziwiony, że aktorka nie dostała chociażby lodu na obrzękniętą kończynę.

- Całe szczęście lekarka była młoda i przesympatyczna. Szybko zbadała, skierowała mnie na RTG i tomografię - pękniecie kości w ramieniu - tak brzmiała diagnoza po przejażdżce hulajnogami.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagły rozdzierający krzyk obudził resztę wczasowiczów. 13-latek zetknął się z zagrożeniem, którego nie przewidział nikt

2. Emerytura. Osoby urodzone po 1948 r. mogą się dostać specjalną rekompensatę

- Najgłupszy wypadek w moim życiu. Kochani, proszę uważajcie na siebie i jeśli możecie to odstawcie hulajnogi. Coraz więcej słyszę o wypadkach przez hulajnogi... Ja obiecałam sobie, że więcej na coś takiego nie wsiądę i zobaczymy, czy tej obietnicy dotrzymam - dopisała na koniec aktorka. Teraz musi polegać na swoim narzeczonym, który karmi ją, ubiera i pomaga. Iwona Cichosz jest wzruszona, zachwycona i wdzięczna tym, co dla niej robi.

Fot. instagram.com/iwonacichosz/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę 
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. „Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi zostało”. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. Żona w dzień pogrzebu męża dowiedziała się o ciąży. Ścięło ją z nóg, gdy usłyszała co lekarze mają jej do powiedzenia
  4. Pozbawili ciężarną suczkę oczu, odcięli ucho, złamali szczękę. To co dzisiaj zwierze robi dla ludzi ściska za gardło
  5. Oczy wychodzą z orbit, nagranie trafiło do sieci. Gwiazda "M jak miłość" jako homoseksualna bohaterka gorąco całuje partnerkę

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News