Przerwała swój udział w "Tańcu z gwiazdami", bo miała raka. Teraz do sieci trafiły jej zdjęcia, które zwalają z nóg

Przerwała swój udział w "Tańcu z gwiazdami", bo miała raka. Teraz do sieci trafiły jej zdjęcia, które zwalają z nóg Źródło: .

Taniec z gwiazdami dał jednej z gwiazd szansę na rozwijanie swojej kariery, niestety jednak celebrytka musiała opuścić program z powodu bardzo poważnych problemów zdrowotnych. Dziś do sieci trafiły jej zdjęcia, które wszystkich fanów zwalają z nóg.

Taniec z gwiazdami dał szansę celebrytce na walkę o wygraną, jednak nieoczekiwany zwrot akcji wszystko zaprzepaścił. W czasie emisji programu nie była jeszcze tak rozpoznawalna jak teraz, dlatego liczyła na to, że uda jej się dodatkowo zwiększyć swoją popularność. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna, co przeraziło ludzi z całej Polski. Dowiedzieliśmy się wówczas, że artystka jest chora na nowotwór, przez co musi zakończyć swój udział w programie.

Jej obawy na szczęście okazały się przedwczesne. Gwiazda na szczęście skutecznie przeszła terapię, dzięki czemu dziś nie może narzekać na problemy zdrowotne. Teraz w sieci znalazły się jej zdjęcia, które zaskakują wielu fanów z całego kraju. 

Taniec z gwiazdami miał pozwolić jej na rozwinięcie kariery

Na końcu ubiegłej dekady Weronika Książkiewicz mogła cieszyć się wielką popularnością, jednak nieporównywalną z tą teraz. Wówczas aktorka została zaproszona do Tańca z gwiazdami jako jedna ze wschodzących gwiazd polskiej sceny aktorskiej, szybko jednak musiała zrezygnować z popularnego programu, gdy usłyszała straszną diagnozę od lekarzy.

Okazało się, że gwiazda jest chora na nowotwór kręgosłupa, co sprawiło, że dalszy udział w programie Taniec z gwiazdami stał się dla niej niemożliwy. Poświęciła się leczeniu, dzięki czemu dziś nie narzeka na żadne dolegliwości i znów może w pełni cieszyć się życiem.

Gwiazda Tańca z gwiazdami była chora na raka

Dziś Książkiewicz jest już po nieprawdopodobnej metamorfozie, która sprawiła, że wygląda zupełnie inaczej, niż jeszcze kilkanaście miesięcy temu. Jej włosy są znacznie krótsze, widzimy też, że celebrytka zgubiła zbędne kilogramy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci doceniają zmiany w wyglądzie gwiazdy i nie mogą uwierzyć, że naprawdę aż tak się zmieniła. Niezwykłą metamorfozą pochwaliła się na Instagramie, a nowe zdjęcia cieszą się wielkim zainteresowaniem fanów. Wszyscy są przekonani, że zmiany w wyglądzie wyszyły jej na dobre i wygląda teraz cudownie. 

(fot. Instagram - Weronika Książkiewicz)

  1. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Katarzyna Skrzynecka miała WYPADEK! Poturbowana gwiazda pokazała przerażające zdjęcie. Od tego widoku zrobi wam się słabo
  3. Wielka porażka Norbiego. Najnowsze doniesienia o „Jaka to melodia” ukazały brutalną prawdę
  4. Dramat ojca dzieci Małgorzaty Rozenek. Po udarze spotkało go kolejne wielkie nieszczęście
  5. Meghan Markle i Harry niedawno zostali rodzicami i już przekazali radosną wiadomość. Gratulacje spływają z całego świata
  6. Nie żyje Marta. Jej ciało znaleziono w lesie

Źródło: Plejada

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu