Kto zatańczy z kim w "Tańcu z gwiazdami"? Wyciekła lista par 10. edycji programu

Kto zatańczy z kim w "Tańcu z gwiazdami"? Wyciekła lista par 10. edycji programu Źródło: Facebook/Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami" nadal święci triumfy w telewizji Polsat. Przed nami już 10 edycja tanecznego show. Wreszcie wyjawiono kogo zobaczymy na parkiecie w tym sezonie.

"Taniec z gwiazdami" to gigantyczny hit telewizji Polsat, który doczekał się już 9 sezonów. W związku z wielką oglądalnością i zainteresowaniem widzów, niedługo rusza kolejna edycja tanecznego show. Do sieci wyciekła właśnie szczegółowa lista par, które zobaczymy na parkiecie. 

"Taniec z gwiazdami" wraca na ekrany

"Taniec z gwiazdami" to program, który wzbudza ogromne emocje wśród widzów. Połączenie tanecznego show z podglądaniem morderczych treningów z udziałem celebrytów okazało się być strzałem w dziesiątkę. Nic więc dziwnego, że telewizja postanowiła wyjść na przeciw oczekiwaniom fanów i zorganizować kolejną edycję. 

Powodzenie danej edycji ściśle związane jest z tym, które gwiazdy będzie można oglądać na parkiecie. Wyciekła właśnie lista 10 par, które wystąpią w tegorocznej odsłonie "Tańca z gwiazdami". Wiadomo również, jak tancerze i tancerki zostali przypisani do poszczególnych gwiazd. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kogo zobaczymy na parkiecie? 

Twórcy tanecznego show od jakiegoś czasu karmią media nazwiskami kolejnych sław, które dołączają do składu nowej edycji. Do tej pory najwięcej emocji wzbudziły wiadomości o udziale małżeństwa Szatanów. Dopiero teraz wiadomo z kim zatańczą. 

Barbarze Kurdej-Szatan przypadnie praca z Jackiem Jeschke, a jej mąż trafi pod skrzydła Lenki Klimentovej. Wnuczka Leszka Millera, Monika zatańczy z Janem Klimentem, co może być sporym zaskoczeniem. Według wielu osób jest to para, która może okazać się czarnym koniem nowej odsłony show. Prezenterka Eska TV Ola Kot pojawi się natomiast na parkiecie z Tomaszem Barańskim.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny alarm RCB w Polsacie. Przygotujcie się dziś na najgorsze, znajdźcie bezpieczne schronienie
2. Ryanair zawiesza kolejne tanie loty, już nie tylko krajowe. Nie polecimy do wielu miejsc

Jeden z najbardziej lubianych tancerzy wszystkich edycji, Rafał Maserak będzie uczył tanecznego fachu Joannę Lazer, czyli Ruda z Red Lips. Może to być bardzo wybuchowa i energetyczna para. Influencer Damian Kordas będzie tańczył z Janją Lesar, a wokalistka Magda Bereda z  Kamilem Kuroczko. Adam Małczyk wystąpi z kolei w parze z Hanią Żudziewicz. Nie jest jeszcze pewne z kim wystąpią Reni Jusis, Sandra Kubicka oraz Akop Szosta. 

 

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  4. Trzymał Ewę w piwnicy. Gwałcił i ją sprzedawał kolegom
  5. Katarzyna Dowbor nie mogła milczeć. Wyjawiła całą prawdę o pijących uczestnikach programu "Nasz nowy dom"

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu