Była już Justyna, teraz czas na Piotra! Kolejna Żyła w "Tańcu z gwiazdami"? Sensacyjne doniesienia mediów

Była już Justyna, teraz czas na Piotra! Kolejna Żyła w "Tańcu z gwiazdami"? Sensacyjne doniesienia mediów

"Taniec z gwiazdami" nie tak dawno temu wyemitował finałowy odcinek, jednak już pojawiają się spekulacje na temat następnej edycji. W minionej odsłonie mogliśmy obserwować nienajlepsze zmagania Justyny Żyły. Czyżby tym razem w tanecznym show miał wystąpić jej były mąż?

"Taniec z gwiazdami" przyniósł widzom ogromne emocje. Zdecydowanie największe poruszenie budziły choreografie w wykonaniu Justyny Żyły, która już od pierwszego odcinka nie radziła sobie najlepiej. Niemalże od razu wylało się na nią morze hejtu w związku z jej "brakiem talentu". Nic zatem dziwnego, że w najnowszej edycji, telewidzowie chcieliby zobaczyć, czy Piotr Żyła poradziłby sobie lepiej od swojej byłej żony. Jak się okazuje, skoczek nie wyklucza takiej możliwości. 

Kolejna edycja programu "Taniec z gwiazdami" za kilka miesięcy. Czy zobaczymy w niej Piotra Żyłę?  

Skoczek narciarski udzielił w ostatnim czasie wywiadu, w którym wypowiedział się nieco na temat swojej pracy i rozwijającej się kariery. Zapewne nie było dla niego zaskoczeniem, że ze strony dziennikarza padło również pytanie dotyczące tanecznego show, w końcu jego żona wzięła udział w poprzedniej edycji. Wiele osób zastanawia się, czy Piotr Żyła, który świetnie radzi sobie na skoczni, poradziłby sobie również na parkiecie. 

Dziennikarz przeprowadzający rozmowę z Żyłą, zapytał wprost, czy ten wystąpiłby w "Tańcu z gwiazdami". Piotr odpowiedział w niezwykle zwięzły, lecz dający do myślenia, sposób:

- W tym momencie nie - powiedział skoczek.  

Skoczek nie wykluczył udziału w programie, jednak w chwili obecnej jego udział w tanecznym show nie jest możliwy przez natłok sportowych obowiązków. Jego wypowiedź wskazuje jednak na to, że Piotr nie wyklucza takiej możliwości i być może w przyszłości, gdy znajdzie nieco więcej wolnego czasu, zdecyduje się spróbować swoich sił w programie "Taniec z Gwiazdami". Po jego wypowiedzi, wielu internautów ma nadzieję, że ta chwila nadejdzie jak najszybciej.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Piotr Żyła w najbliższym czasie zamierza dać z siebie wszystko na skoczni

Piotr Żyła nie wykluczył swojego udziału w programie "Taniec z Gwiazdami", jednak w najbliższym czasie zamierza skupić się na swojej pracy. Skoczek w trakcie wywiadu powiedział również, czym dla niego są skoki narciarskie i jak do nich podchodzi.:- Nie stawiam ich w jakiejś kolejności. Na pewno są bardzo ważne. To moja praca, którą bardzo lubię. Sprawia mi ona ogromną przyjemność, z przyjemnością przychodzę na treningi. Ale sporo pracy mam w każdej dziedzinie życia. Także nad sobą - wyznaje mistrz świata w skokach narciarskich.

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Julia Wieniawa już niedługo straci pracę! Sensacyjne doniesienia mediów, ogromne pieniądze w tle
  4. Wstrząsające doniesienia o głównym dostawcy mięsa Biedronki. Przez afrykański pomór świń ma ogromne problemy
  5. Druzgocąca wiadomość z "Na wspólnej". Jeden z bohaterów nie żyje, nagła, niespodziewana tragedia
  6. Księżna Kate miała nietęgą minę. Nagle na balu pojawiła się kochanka Williama, szokujące doniesienia mediów

Źródło: se

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu