W przyszłym tygodniu nie zobaczymy uwielbianego jurora w TzG. Muszą go zastąpić

W przyszłym tygodniu nie zobaczymy uwielbianego jurora w TzG. Muszą go zastąpić Źródło: Screen/ YouTube/ Polsat

Taniec z gwiazdami czeka w następnym odcinku zaskakująca absencja. Występów uczestników nie będzie oceniał jeden z jurorów. Potrzebne będzie zastępstwo.

Taniec z gwiazdami coraz bardziej się rozkręca - za nami już czwarty odcinek tanecznego show. Z programu odpadła kolejna para uczestników, ale nie tylko ich zabraknie w kolejnej odsłonie rywalizacji. Program czeka zaskakująca absencja. Tym razem w programie nie pojawi jeden z jurorów.

Taniec z gwiazdami bez jurora

W 10. edycji Tańca z gwiazdami uczestników ocenia trzech jurorów. Są to Andrzej Grabowski, Iwona Pavlović i Michał Malitowski. Każde z nich charakteryzuje się swoim stylem ocen. Wszyscy uczestnicy zapewne obawiają się ostrych jak brzytwa ocen Iwony Pavlović - nic dziwnego, w końcu to zawodowa sędzia tańca. Z kolei Andrzej Grabowski zawsze stara się spojrzeć na tańczących łagodniejszym okiem - niemalże wszyscy mogą liczyć na jego dobre słowo. 

Michał Malitowski, tancerz i trener tańca, fachowym okiem ocenia występy uczestników. Potrafi zarówno wytknąć błąd, jak i pochwalić starania. To właśnie jego zabraknie w następnym odcinku Tańca z gwiazdami. Uczestnicy usłyszą ocenę od jego zastępcy, Krzysztofa "Krisa" Adamskiego - choreografa "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 

Niespodziewana absencja Michała Malitowskiego

Michał Malitowski opuści kolejną odsłonę zmagań w tanecznym show Polsatu z powodu innych zobowiązań zawodowych. Juror wybiera się na zawody, gdzie będzie oceniał zawodowych tancerzy. Zapewne jednak powróci już w kolejnych odcinkach i gwiazdy, które w czasie jego absencji nie odpadną z programu, będą mogły liczyć na jego fachowe oceny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

O Michale Malitowskim jest w ostatnim czasie wyjątkowo głośno - na początku września tancerz wyznał, że cierpiał na depresję. To właśnie choroba była powodem jego poprzedniej nieobecności w Tańcu z gwiazdami. W 9. edycji Malitkowski nie pojawił się w gronie jury, co tłumaczono wówczas kontuzją. 

Tancerz udzielił wywiadu o chorobie w Radiu Zet. Przyznał, że choć pokonał najtrudniejszy czas, jego walka wciąż trwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Siostra gwiazdora zamordowała staruszkę z zimną krwią. Na jaw wyszły przerażające fakty
2. Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

- Na pewno nie mam tego za sobą. Teraz mam poczucie, że uczę się życia na nowo. Nawet jak jestem w telewizji, to każdy program jest dla mnie wyzwaniem. Wracam, ale czuję, że każdego dnia mierzę się z tym - mówił Michał Malitowski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. Zainstalował kamerę i wyszedł. Pies nie wiedział, że się nagrywa. Mężczyzna obejrzał miażdżące serce nagranie, już nigdy nie zostawi zwierzaka samego
  4. Ludzie bili się o popularny produkt, teraz znów wraca na sklepowe półki. Rusza wielka promocja w Lidlu
  5. Nie mogła wejść do domu, usiadła i zaczęła płakać. Wtedy jej zrozpaczony kot zrobił niesamowitą rzecz

Źródło: Polsat

Następny artykuł