Weszli za kulisy "Tańca z gwiazdami". W telewizji nie widać całej prawdy

Weszli za kulisy "Tańca z gwiazdami". W telewizji nie widać całej prawdy Źródło: Facebook/Taniec z Gwiazdami

"Taniec z Gwiazdami" wrócił na antenę Polsatu po wakacjach i już wzbudza ogromne emocje wśród widzów. Fani telewizyjnego show nie zdają sobie jednak sprawy z tego, co dzieje się za kulisami programu. To, co widać podczas odcinka, to zaledwie niewielkim wycinek całego przedsięwzięcia.

"Taniec z gwiazdami" od lat emocjonuje widzów, którzy uwielbiają patrzeć na zmagania polskich celebrytów na parkiecie. Fani programu nie zdają sobie jednak sprawy z tego, co dzieje się za kulisami show. Diametralnie różni się od tego, co można zobaczyć na ekranie telewizorów. 

"Taniec z gwiazdami" od kuchni 

"Taniec z gwiazdami" to show dopracowane w każdym szczególe. Widzowie w każdym odcinku dostają maksimum rozrywki. Nie mają pojęcia ile wysiłku, nerwów i zaangażowania kosztuje to celebrytów, którzy decydują się wziąć udział w programie. 

Fakt 24 postanowił pokazać fanom, co dzieje się za kulisami "Tańca z gwiazdami". Niektóre informacje mogą okazać się zaskakujące. Przygotowania do jednego odcinka potrafią bowiem trwać godzinami. Dziennikarzom portalu udało się zobaczyć to, co zazwyczaj jest ukryte przed widzami. Okazuje się, że telewizja nie pokazuje całej prawdy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Cała prawda o programie 

Gwiazdy, które przyjmują zaproszenie do programu, muszą przygotować się na wiele wyrzeczeń. Przede wszystkim powinny zarezerwować dużo czasu na mordercze treningi. Każda para ma przecież tylko tydzień na nauczenie się kolejnego układu tanecznego i często trudno to pogodzić z innymi obowiązkami zawodowymi.

Dość często zdarza się że uczestnicy w trakcie tych treningów doznają dotkliwych kontuzji i muszą korzystać z usług fizjoterapeutów i lekarzy. 

- Chyba nikogo nie zaskoczę tym, że w programie często dochodzi do różnych kontuzji i przeciążeń. Najczęściej są to uszkodzenia żeber tańczących pań, bo one najbardziej odchylają się przy podniesieniach. To bardzo bolesne kontuzje i trwają od trzech do pięciu tygodni. Miałem do czynienia z około 35 pękniętymi żebrami w tym programie - opowiedział lekarz pracujący w programie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać
2. Ojciec gwałcił swojego małego syna, a później oddawał swoim kolegom. Na jaw wyszły koszmarne kulisy sprawy, tylko dla osób o mocnych nerwach

Dodatkowym utrudnieniem jest oczywiście gigantyczny stres, pod którym nieustannie znajdują się celebryci występujący w show. To, że na treningach układ wyszedł, wcale jeszcze nie oznacza, że uda się w programie na żywo, gdy pojawią się jurorzy i publiczność. Za kulisami "Tańca z gwiazdami" panuje więc ogromne zamieszanie, które kontrolowane jest przez pracowników produkcji. Dzieje się bardzo dużo w bardzo krótkim czasie, a wszystko po to, żeby widz otrzymał jak najlepiej zrealizowany program. Mimo to gwiazdy i tancerze zawsze wychodzą na parkiet uśmiechnięci, a do tego wyglądają na całkowicie zrelaksowanych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Firma Wilke wycofuje skażone wędliny. Zabiły już dwie osoby
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Pierwszy raz wzięła na ręce szczeniaka. Szybko zaczęła łapać się za brzuch ze śmiechu przez reakcję zwierzaka
  4. Straszne doniesienia z polskiej miejscowości. Fragmenty aut porozrzucało na długości 200 metrów
  5. "Pili przez niemal całe posiedzenie Sejmu". Była posłanka mówi całą prawdę o alkoholu na Wiejskiej

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł