Ulubieniec widzów z "Tańca z gwiazdami" ledwo przeżył. "Siostra uratowała mi życie"

Ulubieniec widzów z "Tańca z gwiazdami" ledwo przeżył. "Siostra uratowała mi życie" Źródło: youtube/polsat/

"Taniec z gwiazdami" musiał odbyć się bez udziału ulubieńca widzów, który w tamtym czasie przeżywał niewyobrażalnie trudny czas. Dopiero teraz gwiazdor postanowił opowiedzieć o swoich problemach.

Juror programu "Taniec z gwiazdami" musiał zniknąć na jakiś czas, by uporać się z osobistym koszmarem, z jakim przyszło mu się zmagać. Jego fani nie mieli pojęcia, przez co przechodził, bowiem on sam niewiele mówił o chorobie przed kamerami. Dopiero, gdy zaczął wychodzić na prostą, zaczął śmielej wypowiadać się na temat swojego problemu. 

Bez niego "Taniec z gwiazdami" nie byłby taki sam. Ulubieniec widzów ledwo przeżył 

Choć 9. edycja tanecznego show Polsatu już dawno za nami, dopiero teraz pojawiają się informacje o jurorze Michale Malitowskim, którego wówczas zabrakło. Jego nieobecność była dla widzów wielką zagadką i chyba nikt nie podejrzewał, że powodem okaże się depresja. Tancerz już od 15 lat mieszka z córką w Wielkiej Brytanii i to właśnie tam dopadła go ta potworna choroba. 

Gwiazdor zupełnie stracił chęci do życia i będąc już w największym spadku z pomocą przyszła mu jego siostra, która, jak sam podkreślił, uratowała mu życie. Aż trudno sobie wyobrazić, jaki los spotkałby ulubieńca telewidzów, gdyby nie wsparcie najbliższych osób. 

- Siostra jest dla mnie przyjacielem. Zawsze dawała mi rady. Była ze mną w tych najtrudniejszych, ale także w radosnych chwilach. Kiedy spotkała mnie choroba, była ze mną cały czas. Organizowała mi życie. Była wsparciem, którego potrzebowałem. Uratowała mi życie - wyznał Malitowski. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie potrafił mówić o problemie 

Juror dopiero teraz, gdy udało mu się wyjść z depresji, potrafi o niej mówić. Przyznaje, że gdy czuł się coraz lepiej, temat swojego problemu poruszał z przypadkowymi osobami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono całą prawdę o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał 

2. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje

- Nie chciałem mieć z życiem nic wspólnego. Czułem niechęć. To było absurdalne. Jednocześnie zdawałem sobie sprawę z tego, co tracę. Jak już zacząłem wychodzić z choroby, zacząłem o tym rozmawiać z taksówkarzami. Większość z nich powiedziała mi, że też zmagało się z tą chorobą, ale długo to sami przed sobą ukrywali - wspomina. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niemieckie problemy dotarły do Polski. Mamy najgorsze prognozy w historii
  2. Nie żyje legendarny aktor. Odszedł w cierpieniu
  3. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler
  4. Dominika Gwit założyła bardzo dopasowaną suknię. Fani przetarli oczy z wrażenia i wydali jednoznaczny werdykt
  5. Katarzyna Figura przyznała się do choroby. Smutne i szczere wyznanie

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł