Kiedy zaczęli tańczyć, wszystkim opadła szczęka. Ciężko opisać słowami następne 3 minuty, "Taniec z gwiazdami" nie ma szans

Kiedy zaczęli tańczyć, wszystkim opadła szczęka. Ciężko opisać słowami następne 3 minuty, "Taniec z gwiazdami" nie ma szans Źródło: youtube.com Lauren Adams Choreography

Ten taniec niewątpliwie przejdzie do historii. Kultowy "Taniec z gwiazdami" nie ma najmniejszych szans z tą dwójką. Wystarczyło, że para wykonała pierwszy ruch, a wszystkim już opadły szczęki. Kolejne minuty są wręcz nie do opisania.

Taniec dla tej dwójki jest największą pasją, z czym raczej trudno się nie zgodzić, oglądając jedno z ich nagrań. Internauci aż zaniemówili gdy zobaczyli, co wyprawiają na parkiecie. Nawet największe sławy tak nie zachwycają ruchami. Filmik zdecydowanie jest wart obejrzenia i w sieci obejrzało go już mnóstwo osób. Każdy chciałby zasięgnąć kilku lekcji u tej pary. 

Pokazali brawurowy taniec. Internautom szczęki opadły z wrażenia 

Oglądając krótki filmik, zamieszczony na YouTubie przez choreografkę Lauren Adams, raczej trudno nie zgodzić się, że taniec może być sztuką, pokazującą poruszającą historię. Choreografka postanowiła zaprosić do współpracy parę zarówno zawodową, jak i życiową. Daniella Karagach i Pasha Pashkov dopiero co zostali małżeństwem, gdy Lauren poprosiła ich o wykonanie tego układu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zatańczyli do piosenki "Let it Go" Jamesa Baya, opowiadając nieprawdopodobną historię miłości dwojga kochanków. Dzięki uczuciu łączącemu ich prywatnie, przekazali emocje, które na widzach wywarły niezatarte wrażenie. Internauci nie mogli oderwać wzroku widząc taniec tej dwójki. Już pierwszy krok zwiastował, że choreografia przebije o głowę wszystkie pojawiające się chociażby w "Tańcu z gwiazdami". Nie mylili się, układ okazał się wielkim hitem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Przełom w walce z COVID-19 w Polsce? Rozpoczęto produkcję najnowszego leku

2. Szumowski chce zrezygnować z funkcji ministra zdrowia? Zaskakujące doniesienia

Niezwykle romantyczny i emocjonalny taniec obejrzano już blisko 3 miliony razy, a materiał zgarnął ponad 19 tysięcy polubień. To doskonały dowód na to, że talent Danielli i Pashy skradł serca odbiorców. Koniecznie i wy zobaczcie niżej zamieszczone wideo, a przekonacie się, że ta dwójka zasługuje na gromkie brawa i słowa uznania. Brawurowo zaprezentowali swoją miłość do tańca i siebie nawzajem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W jednym rejonie Polski sypie grzybami, aż miło. Podajemy konkretne miejsca, gigantyczne zbiory gwarantowane
  2. Ukochana Grzegorza Krychowiaka nie próżnuje. Nie tak dawno pokazywała biust, dzisiaj czaruje nogami (FOTO)
  3. Potężna nawałnica nad polskim miastem. Zdjęcia mieszkańców zwalają z nóg, było bardzo groźnie
  4. Szumowski podjął ostateczną decyzję. W dwóch gminach wprowadzony zostanie bezwzględny zakaz
  5. Rząd wprowadza nowy obowiązek dla kierowców. Za brak jednej rzeczy grożą wysokie kary
  6. Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Kamera nagrała, co babcia robi biednemu dziecku

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News