Ukryli prawdziwy powód eliminacji z "Tańca z gwiazdami?" Na jaw wychodzą kulisy wczorajszego odcinka

Ukryli prawdziwy powód eliminacji z "Tańca z gwiazdami?" Na jaw wychodzą kulisy wczorajszego odcinka Źródło: Instagram/@tanieczgwiazdami

Taniec z gwiazdami po raz kolejny zaskoczył swoich widzów. Wyszedł na jaw powód, który przyczynił się w zeszłym odcinku do eliminacji jednej z par. Wbrew pozorom nie były to błędy techniczne na parkiecie. Niektórzy zastanawiają się, na ile w takim razie można ufać jurorom.

Taniec z gwiazdami to program, w którym wszystko może się wydarzyć. Dawno temu widzowie mieli szansę obserwować rozkwitającą relację między Kasią Cichopek a Marcinem Hakielem, a w tym sezonie również nie brak wzruszeń. Barbara Kurdej-Szatan miała okazję zabrać swojego tanecznego partnera do swojego rodzinnego miasta, a Monika Miller opowiedziała o swojej ciężkiej walce o dobrą samoocenę. Tym razem jednak powód do ekscytacji jest inny i wzbudzi wątpliwości niejednego fana polsatowskiego show.

Taniec z gwiazdami ujawnia powód wczorajszej eliminacji

Ten odcinek "Tańca z gwiazdami" rozpoczął się szaloną prywatką - pierwszy taniec do hitu zespołu Boys "Jesteś szalona" zachwycił widzów i wprowadził ich w odpowiedni nastrój, bo dalej było już tylko bardziej imprezowo. Magda Bereda i Kamil Kuroczko, którzy konsekwentnie w każdym odcinku spotykają się z ogromnymi problemami na parkiecie, znowu uniknęli eliminacji. Andrzej Grabowski był zadowolony z ich postępów, chociaż Ivona Pavlović jak zwykle nie powstrzymała się od uszczypliwych komentarzy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Akop Szostak i Sara Janicka poradzili sobie nieco lepiej. Zdobyli 18 punktów - jeden więcej od Magdy Beredy - ale na tym skończyło się ich szczęście. Akop Szostak usłyszał wiele komentarzy na temat tego, że w tańcu jego ciało jest za sztywne, a stopy nie ruszają się w rytm muzyki. I tym razem usłyszał je po raz ostatni - pod koniec odcinka okazało się, że to jemu przyszło pożegnać się z programem.

Prawdziwy powód eliminacji Akopa Szostaka został ukryty?

Jak się okazuje, Akop Szostak miał ostatnio poważne problemy z kręgosłupem, które utrudniały mu nie tylko taniec, ale nawet podstawowe czynności. W takiej sytuacji prawdopodobnym jest, że jurorzy Tańca z Gwiazdami zdecydowali się wyeliminować tę parę nie tylko dlatego, że nie szło im za dobrze na parkiecie, ale też po to, aby chronić Akopa Szostaka przed potencjalną kontuzją.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę i przeżyła szok
2. Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć

Niektórzy widzowie nie są tym zachwyceni i mówią, że lepiej byłoby, gdyby jurorzy wprost powiedzieli, dlaczego Akop Szostak odchodzi z programu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 tys. zł na start i szybki awans. Nie wymagają ŻADNEGO doświadczenia
  2. Matka weszła do sypialni córki. Natychmiast zadzwoniła po policję, z szoku nie mogła prawie mówić
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

źródło: radio zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News