Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle" Źródło: Screen/Taniec z gwiazdami

Taniec tej pary został mocno skrytykowany przez jurorów. Andrzej Grabowski starał się pocieszać uczestniczkę, ale Iwona Pavlović była bezlitosna. "Taniec z Gwiazdami" to naprawdę trudna przeprawa dla młodej gwiazdy.

"Taniec z Gwiazdami" to wymagający program - celebryci nie będący profesjonalnymi tancerzami, muszą popisywać się swoimi umiejętnościami na parkiecie, na żywo, pod czujnym okiem jury. Nie każdemu jednak udaje się to dobrze. Niestety dla młodej piosenkarki ta edycja tanecznego show to bardzo ciężka przeprawa.

Taniec zmiażdżony przez jurorów

Magda Bereda i Kamil Kuroczko od pierwszego odcinka nie są specjalnie dobrze oceniani przez jurorów. Szczególnie ostre oceny wystawia im Iwona Pavlović. Występy tej pary w poprzednich odcinkach zebrały bardzo mało głosów. Gdyby decydowały oceny wystawiane przez jury, mogłoby ich już dawno nie być w programie, jednak ratuje ich sympatia widzów.

W czwartym odcinku 10. edycji nie było inaczej. Taniec został oceniony bardzo słabo. Doceniono tylko uśmiech młodej piosenkarki i jej pozytywną energię. Jednak jeśli chodzi o to, co w tym programie jest najważniejsze, było bardzo słabo.

Michał Malinowski nie chciał nawet oceniać występu. Andrzej Grabowski starał się pocieszać młodą gwiazdę - tłumaczył, że na pewno tańczy lepiej niż on sam i wielu widzów. Bezlitosna była za to najostrzejsza jurorka - Iwona Pavlović.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Taneczne piekło. Mocne słowa jurorki

- Nie każdy musi być Dancing Queen. Nie widzę postępów, mam całą listę błędów - mówiła. 

Jurorka nawiązała także do poprzedniego występu. Na początku odcinka zatańczyła Sandra Kubicka i Adam Adamonis i przyjęto ich z wielkim entuzjazmem. Dostali aż 27 punktów, a Pavlović powiedziała, że znaleźli się w tanecznym niebie. Taniec Beredy został oceniony zupełnie inaczej.

Dzisiaj grzeje: 1. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą
2. Wreszcie! Dowiedzieliśmy się jak wygląda córka Marty Kaczyńskiej, ale zdjęcie może zaraz zniknąć z internetu 

- Znaleźliśmy się w tanecznym piekle - grzmiała jurorka.

Gdyby dalszy los pary zależał od jurorów, ten odcinek prawdopodobnie byłby ich ostatnim. Zebrali zaledwie 12 głosów. Pavlović oceniła ich zaledwie na 2 - drugi raz z rzędu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. To już PLAGA wśród grzybiarzy. Policja interweniuje już codziennie!
  2. Trzy ogromne psy otoczyły nowo narodzonego kotka. Był bezbronny, to musiało się tak skończyć
  3. Kręgosłup uczestnika Tańca z Gwiazdami w ruinie! Nie może chodzić, trwa walka z czasem
  4. Brutalna riposta w DDTVN. Filip Chajzer natychmiast zamilkł, kiedy tylko usłyszał bezlitosne słowa
  5. Fani "Królowych życia" czują się oszukani i upodleni! Wszystko było ustawką?!

Źródło: Polsat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News