Takiej wpadki w TVP jeszcze nie było.
Karol Zaborowski - 20 Maja 2018

Takiej wpadki w TVP jeszcze nie było. "Paskowy" nie zna angielskiego

TVP zaliczyło dziś ogromną wpadkę. Cały internet aż huczy o kompromitacji polskiej stacji. Czegoś takiego nie widzieliśmy już od dawna. "Paskowy" stacji zaprezentował swoją "nienaganną" znajomość języka angielskiego.

Koszmarna wpadka miała miejsce podczas niedzielnego programu TVP Info "Woronicza 17". Prowadzącym jest Michał Rachoń, który zaprasza do swojego programu polskich polityków. Jest on też źródłem wielu skandali. W zeszłym tygodniu posłowie opozycji opuścili studio, nie chcąc prowadzić dyskusji o rzekomej agencji towarzyskiej w mieszkaniu posła PO Stanisława Gawłowskiego. Członkowie PO, PSL i Nowoczesnej woleli prowadzić rozmowę na inne tematy, jednak dyskusja na temat mieszkania Gawłowskiego trwała nadal. Wtedy postanowili opuścić studio. Dzisiaj jednak zdarzyło się coś jeszcze bardziej zaskakującego.

Koszmarna wpadka w programie TVP Info

Wszystko roznosi się o teoretycznie małą rzecz. Według internautów pokazuje ona jasno i dobitnie poziom, jaki reprezentują się pracownicy TVP. Chodzi mianowicie o zapis angielskiego zwrotu "rule of law" co po przetłumaczeniu oznacza praworządność. Jednak na pasku widniejącym na ekranach tysięcy Polaków pokazał się napis "ról of law". Widzowie szybko sięgnęli po aparaty i telefony w celu zrobienia zdjęcia temu, co właśnie widzą. Niektórzy dalej wpatrywali się w ekran z niedowierzaniem. Dzięki refleksowi pierwszej grupy odbiorców po internecie krążą prześmiewcze wpisy upokarzające stację telewizyjną. Niektórzy internauci wątpili nawet w autentyczność zdjęć.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. twitter.com/300politykaChcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Protestujący w Sejmie są przerażeni. Straż może użyć BRONI PALNEJ
  2. Mocna reakcja. Protestująca matka pokazała zdjęcie z sejmowej łazienki
  3. Widzom odebrało mowę. Do „Woronicza 17” wpadł niespodziewany gość
absurdy_wstep15 zdjęć ukazujących absurdy życia w PolsceCzytaj dalej
komunistka_wstepKomunie 2018: Internauci dowcipnie o naszych zwyczajach [MEMY]Czytaj dalej
źródło: polityczek.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News