Kiedy jest się liderem jednej z największych partii politycznych w Polsce, zawsze trzeba być przygotowanym na nagłe spotkania z licznymi fotoreporterami.”Przypadkowe” zdjęcie Grzegorza Schetyny, które obiegło dziś internet, pokazało całkowicie inne oblicze polityka, niż to znane wszystkim obywatelom z mediów. Niektórzy postanowili jednak z niego zakpić.

W czasie niedzielnego zgromadzenia pod Sądem Najwyższym oprócz zwykłych obywateli swoje świece zapalili także znani przedstawiciele Nowoczesnej oraz PO. Jednym z nich był Grzegorz Schetyna, którego nostalgiczne zdjęcie wykonane podczas protestu bardzo szybko zdobyło ogromną popularność na Twitterze. Miał się nim podzielić sam polityk lub osoba odpowiedzialna za prowadzenie jego konta.

Nie wszystkim spodobała się jednak nieco zasmucona mina lidera PO. Wielu internautów przerabiało zdjęcie, dopisując, iż zachowuje się jak na pogrzebie swojej partii lub prześmiewczo nazywało go mistykiem. Jeszcze inni powodu nietypowego zachowania polityka doszukiwali się w rzekomym „poczuciu końca”. Prawdopodobnie przez tego typu społeczne reakcje fotografia zniknęła już w oficjalnego konta Schetyny.

...

Zobacz również

Fot. Twitter
Fot. Twitter
Fot. Twitter