Tak wyglądało bajeczne życie polskich gangsterów. Mamy zdjęcia "Masy" (FOTO)

Tak wyglądało bajeczne życie polskich gangsterów. Mamy zdjęcia "Masy" (FOTO)

Ekskluzywne samochody, najdroższe alkohole i luksusowe lokale. Te elementy dominują na zdjęciach obrazujących grupę "Pruszkowa". Opublikowane fotografie zostały udostępnione przez członka grupy tak zwanego "Masę".

Jarosław Sokołowski pseudonim "Masa" zajmował w gangu pruszkowskim wysokie stanowisko. W 1999 roku został zatrzymany przez policję pod zarzutem wymuszenia. Trzy lata później otrzymał status świadka koronnego. Jego zeznania przyczyniły się do aresztowania członków tak zwanego zarządu Pruszkowa.

Gangsterzy zaczynali od napadów na tiry przewożące papierosy oraz legalizacji kradzionych samochodów. Później zajmowali się wymuszaniem haraczy, porwaniami, zabójstwami na zlecenie, produkcją amfetaminy i rozprowadzaniem narkotyków.

Na opublikowanych zdjęciach dominuje przepych. Luksusowe samochody, alkohol z najwyższej półki i ekskluzywne restauracje. Na takie przyjemności mogli sobie pozwolić członkowie zarządu Pruszkowa, których grupa przestępcza zarabiała miliony złotych.

masa4 masa1 masa2 masa5 masa6 masa3

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :
wk źródło: gazeta.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News