Król popu, którego okryła światowa sława, odszedł od nas już przeszło 8 lat temu. Mimo tego Micheal Jackson wciąż pozostaje legendą, nie tylko za sprawą swojej twórczości, ale także przez kontrowersje, które wywołała jego osoba. 

Dzisiaj gwiazdor miałby 59 lat. Niewątpliwie był jednym z najznakomitszych piosenkarzy. Styl jego scenicznego tańca do dziś robi furorę na wielu parkietach dyskotek. Nagrał 10 płyt, które sprzedały się na całym świecie w miliardowych nakładach. Jackson mieszkał w Kalifornii, gdzie kupił ogromną luksusową posiadłość z prywatnym zoo i parkiem rozrywki. Gwiazdora często odwiedzały dzieci. Skandal na światową skalę wywołało oskarżenie muzyka o pedofilię. Ostatecznie jednak zarzuty zostały oddalone.

ZOBACZ TAKŻE: „Wszystko co wiemy o śmierci Michaela Jacksona to kłamstwo”. Zostanie ekshumowany – o co chodzi?

Tak dzisiaj wyglądałby Micheal Jackson

Jackson był Afroamerykaninem, który był niezwykle wrażliwy pod względem swojego wyglądu. Jego przygoda z operacjami plastycznymi zaczęła się od niewinnej z pozoru korekty nosa. Wokalistę ogarnęła mania dotycząca chirurgicznych ingerencji w wygląd i przeszedł ponad 100 zabiegów. Niemalże codziennością były dla niego zastrzyki z botoksu. Na ten temat nakręcony został film, a jego autorzy komputerowo wygenerowali symulację wyglądu gwiazdora gdyby ten starzał się w naturalny sposób i nie poddawał się zabiegom.

Przed operacjami / po operacjach / screen lolmania
Po prawej stronie symulacja wyglądu Jacksona, gdyby nie poddał się operacjom / screen lolmania

ZOBACZ TAKŻE: Fani w szoku! W grobie Michaela Jacksona nie ma jego ciała

Jakie korzenie ma Magda Gessler? Nie do wiary! Polskie gwiazdy, które mają obce pochodzenie


Jak mieszka Kasia Tusk? Nie będziesz mógł wyjść z podziwu! [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również