W kolejnym Z Przymrużeniem Oka pojawia się historia burgera. Dwóch Australijczyków w 1995 roku postanowiło zamknąć kanapkę z McDonald’s w pudełku. Wrócili do niej po 20 latach.

Kanapka wygląda „zadziwiająco” dobrze. Nieco się pomarszczyła, ale prezentuje się na tyle elegancko, że internauci zaczęli żartować i zastanawiać się ile miesięcy/lat mają kanapki serwowane w restauracjach.

Casey Dean i Eduard Nitz, pomysłodawcy ukrycia kanapki w pudełku na 20 lat, twierdzą, że ich burger jest najstarszy na świecie.

Dwóch facetów z Australii sprawdziło jak wygląda jedzenie z McDonalda po 20 latach. To, co odkryli po upływie tego czasu jest zdumiewające. Czy to jedzenie jest w ogóle jadalne?!

„Schowaliśmy tę kanapkę wyłącznie dla zabawy, ale nie zauważyliśmy kiedy minęło 6 miesięcy, w miejsce miesiąca przyszedł rok, a 20 lat później ten burger wygląda jak w dniu zakupu” – mówią Australijczycy.

Co ciekawe, kanapka nie znajdowała się nawet w lodówce. Ponadto, wcale nie śmierdzi. Pachnie jak w dzień kiedy go zakupili.

kanapka3

Zobacz również

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco: