Znana i lubiana modelka zginęła w wyniku tajemniczego wypadu. Finalistka „Top Mode” wypadła z balkonu pokoju hotelowego, znajdującego się na dwudziestym piętrze. Policja bada sprawę i nie wyklucza żadnej wersji zdarzeń, nawet tego, że kobieta została wyrzucona.

Ivana Smit, holendersko-belgijska modelka wypadła z dwudziestego piętra hotelu w Kuala Lumpur w Malezji. Jej nagie ciało roztrzaskało się o markizę balkonu, zlokalizowanego czternaście pięter niżej. Dziewiętnastolatka zasłynęła z występu z belgijskiej edycji programu „Top Model”, w której dotarła do finału.

ZOBACZ TAKŻE: Kolejna tajemnicza śmierć w Egipcie. Modelka zginęła jak Magda Żuk

Tajemnicza śmierć

Smit ostatnią noc życia spędziła w towarzystwie amerykańsko-kazachskiego małżeństwa. To właśnie z balkonu ich pokoju wypadła. Przesłuchana para zeznała, iż położyła się spać, pozostawiając Smit w innym pokoju. Małżeństwo twierdzi, że o niczym nie wiedziało. Policja nie wyklucza samobójstwa, ale tej wersji wydarzeń zaprzeczają przyjaciele zmarłej. Twierdzą, że była silna i zmotywowana oraz widziała w swoim życiu cel.

Wyrzucona z okna?

Wśród podejrzeń śledczych jest także rozpatrywane morderstwo. Nie wiadomo wprawdzie, jakie miałyby być jego motywy, jednak z zeznań bliskich modelki wynika, że nie chciała się ona zabić. Możliwe więc, że została wyrzucona z okna.

ZOBACZ TAKŻE: Makabra! Modelka wystawiła nagi biust i wtedy stało się TO

Tajemnicza śmierć
fot. Instagram/ivana_smit

źródło: se.pl

Gwiazdy, których karierę PRZEDWCZEŚNIE przerwała śmierć

10 najbardziej przerażających miejsc na świecie [ZOBACZ!]

...

Zobacz również