Tajemnicza przyczyna śmierci Avicii'ego. Kaczyńskiemu może dolegać to samo

Tajemnicza przyczyna śmierci Avicii'ego. Kaczyńskiemu może dolegać to samo

Kiedy umiera ktoś młody, wszyscy zastanawiają się, co spowodowało jego śmierć. Tak jest w przypadku śmierci DJ-a Avicii. Okazuje się, że to co go zabiło może zagrażać również życiu Jarosława Kaczyńskiego.

Śmierć DJ-a Avicii wstrząsnęła całym światem. 28 latek mający przed sobą całe życie został znaleziony martwy i nie podano do publicznej wiadomości oficjalnej przyczyny śmierci. Są jednak pewne, dające do myślenia poszlaki. DJ w 2016 roku wycofał się z publicznych występów, bez podania przyczyny. Prawdopodobnie jednak były to problemy zdrowotne. Niektóre źródła podają też że cierpiał na ostre zapalenie, a nawet nowotwór trzustki, które miały być spowodowane nadmiernym spożywaniem alkoholu.

Kaczyński chory na to samo co DJ Avicii?

Zapalenie trzustki, jeśli nie zostanie w porę opanowane, może być poważnym problemem, który przypuszczalnie mógł doprowadzić nawet do śmierci. Nie tylko zmarły DJ Avicii zmagał się z problemami z tym narządem. Od dłuższego czasu krąży po Polsce wieść o pogarszającym się stanie zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Jedna z teorii mówi, że w tajemnicy przed wyborcami i innymi politykami, walczy on z rakiem trzustki. Wszelkie dolegliwości tego narządu są bardzo niebezpieczne. Rak trzustki to wręcz wyrok - każdy, kto słyszy taką diagnozę, z czasem przegrywa walkę z chorobą. Przypominamy, że na raka trzustki zmarli m.in. Anna Przybylska i Patrick Swayze. Miejmy nadzieję, że w tym przypadku teoria jednak się nie potwierdzi.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jego hity znali wszyscy. Nie żyje słynny muzyk
  2. Duda dołączył do antypisowskiej okupacji Sejmu! „Zrealizuję wasze postulaty!”
  3. Czubaszek ukrywała to przez całe życie. Jej mąż ujawnia mroczny sekret ikony
Źródło: msn.com    
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News