Co za świństwo! Tadeusz Sznuk z rodziną byli przerażeni

Co za świństwo! Tadeusz Sznuk z rodziną byli przerażeni Źródło: fot. youtube.com/TVP VOD

Internet pełen jest świństw. Nic nie może równać się jednak z fałszywymi nekrologami, które co jakiś czas wyskakują na ekranach naszych komputerów i telefonów. Niedawno ofiarą takiego "żartu" padł Tadeusz Sznuk i jego rodzina.

Legendarny prezenter Telewizji Polskiej i radiowiec w rozgłośni Polskiego Radia rozpoczął pracę jeszcze pod koniec lat 60. Zaczynał w Trójcę, a z czasem przeniósł się do Jedynki. Prawdziwą sławę zyskał za sprawą prowadzenia "Lata z radiem", które pojawiło się na antenie w 1971 roku. Tadeusz Sznuk prowadził również koncerty podczas Festiwalu w Opolu oraz innych imprezach muzycznych. Jego współczesna kariera zaczęła się w 1994 roku, kiedy TVP2 rozpoczęła emitowanie kultowego już i powszechnie chwalonego "Jednego z dziesięciu". Program pozostał na antenie Dwójki do 2018 roku, kiedy przeniesiono go do Jedynki.

Tadeusz Sznuk nie żyje?

Taka informacja pojawiła się niedawno w internecie. Warto dodać tutaj, że ma ona tendencje do powracania. Wieści o tym, że Tadeusz Sznuk nie żyje, z pewnością zasmuciły wielu Polaków. W jednej chwili przed oczami milionów telewidzów ukazał się koniec "Jednego z dziesięciu". Którzy mógłby w końcu poprowadzić teleturniej z taką klasą, dbałością o język i uprzejmością? Kto także mógłby zastąpić pasjonatom lotnictwa prowadzącego Giżyckiego Air Show? Szczęśliwie ten "żart" okazał się jedynie fałszywą informacją. Mógł on jednak nastraszyć spore grono, a w szczególności rodzinę legendarnego dziennikarza. Na szczęście Tadeusz Sznuk ma się doskonale i pomimo zaawansowanego wieku nadal pracuje w telewizji. W dalszym ciągu prowadzi znany i lubiany teleturniej, który nie tylko bawi, ale i uczy i to naprawdę wiele. Obrzydliwe dowcipy takie, jak ten naprawdę mało kogo bawią, szczególnie w przypadku postaci tak pozytywnie ocenianej, szanowanej i lubianej, co Tadeusz Sznuk. Obchodzący dziś swoje 75. urodziny prowadzący z pewnością czuje się doskonale i już niedługo zobaczymy go na ekranie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda TVP chce zostać prezydentem! Nie chodzi o Magdę Ogórek
  2. Wzruszające wyznanie umierającej dziennikarki. Trudno powstrzymać płacz
  3. Co jest nie tak z tym psem?! Przerażające zdjęcie
  4. Moda na brak biustonosza. Hit czy kit?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News