Rydzyk współpracuje z właścicielem... Żabki! W tle Antoni Macierewicz

Rydzyk współpracuje z właścicielem... Żabki! W tle Antoni Macierewicz

Tadeusz Rydzyk dał się już poznać Polakom, jako człowiek, który jest niezwykle przedsiębiorczy. Zarządza wieloma interesami i jak widać, planuje poszerzyć swoje wpływy. Od teraz ojciec dyrektor będzie współpracuje z właścicielem Żabki. W tle pojawia się postać Antoniego Macierewicza.

Tadeusz Rydzyk jest postacią kontrowersyjną. W Polsce kojarzy się głównie z wielkim imperium, jakim ma zarządzać. Spod jego ręki wyszły takie marki jak Radio Maryja, Telewizja Trwam, a również zarządza swoim uniwersytetem, jak i termami. Wiele osób twierdzi, że Rydzyk śpi na pieniądzach.

Tadeusz Rydzyk wchodzi w nowy interes?

Okazuje się, że jest to bardzo przedsiębiorcza osoba. Ma wiele pomysłów i planów na przyszłość i chce poszerzać swoje wpływy. Jak dowiedziała się "Gazeta Wyborcza", ojciec Tadeusz Rydzyk właśnie podpisał umowę z amerykańskim funduszem inwestycyjnym CVC Capital Partners, który jest również właścicielem Żabki. W najbliższy poniedziałek wspólnie będą organizować konferencję pt. "Wyzwania XXI wieku, sojusz polsko-amerykański – Cyberbezpieczeństwo". Spotkanie odbędzie się na Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Wspólnie będą debatować o bezpieczeństwie w sieci, które ostatnio jest coraz bardziej zagrożone przez hakerów.

Cyber ataki są coraz częstsze

Niejednokrotnie, nawet w Polsce, dochodziło do ataków na serwery i domeny np. instytucji rządowych czy portali informacyjnych przez hakerów. Niektórzy sądzą, że to Rosja opłaca specjalistów od tego typu działań, aby badali zabezpieczenia państw europejskich i robili jak najwięcej szkody. W trakcie konferencji Tadeusz Rydzyk ma podpisać list intencyjny współpracy z prezesem CVC Polska Krzysztofem Krawczykiem. Fundusz jest właścicielem popularnych w Polsce sklepów Żabka oraz spółki PKP Energetyka.

Pojawi się również były szef MON

Na konferencji również pojawi się kilka ważnych osobistości. Jedną z nich będzie były szef MON Antonii Macierewicz. W "Gazecie Wyborczej" napisali: DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM - Były szef MON zabierze głos w bloku "Współpraca na rzecz cyberbezpieczeństwa w ramach NATO." Jego partnerem w dyskusji będzie Avi Corfas z firmy Skybox Security. To działająca w kalifornijskiej Dolinie Krzemowej spółka zajmująca się cyberbezpieczeństwem - podaje "GW". Zaproszony został również minister energii, a także były członek zarządu PKP Energetyka Krzysztof Tchórzewski. Razem wszyscy mają zacieśnić współpracę i rozpocząć działania, aby poprawić cyberbezpieczeństwo w naszym państwie. Zapowiada się, że Tadeusz Rydzyk, prócz mediami, zajmie się teraz siecią i dbaniem o jej bezpieczeństwo.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jacek Kurski wyleci z TVP? Jest oficjalny wniosek
  2. Była Kambodża, teraz Kuwejt. Wisła Kraków znalazła nowego „inwestora”
  3. Najbardziej znienawidzony człowiek w internecie aresztowany. Cieszył się ze śmierci Adamowicza
  4. Gdzie mieszka Dorota Wellman? Kiedyś był to blok na warszawskim Ursynowie, a teraz…
  5. Jak wygląda córka Barbary Kurdej-Szatan? Jest niewiarygodnie podobna do mamy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News