Tadeusz Rydzyk co chwilę nas zaskakuje. Obecnie oczkiem w głowie toruńskiego redemptorysty jest budowa Muzeum Pamięci i Tożsamości w Toruniu. To jednak nie wszystko. Duchowny został właśnie gwiazdą internetu. 

Tadeusz Rydzyk jest zdecydowanie fascynującą postacią. Zainspirował graczy Hearts of Iron, którzy uczynili go władcą całego świata w swojej rozgrywce. To wszystko wywołało prawdziwą burzę w internecie. Na temat ciekawej fabuły w grze powstał 20 minutowy filmik w internecie, a twórca ma w planach całą serię.

Tadeusz Rydzyk gwiazdą gry komputerowej

– Zastanawialiście się, co by było, gdyby w Polsce przejął władzę Rydzyk i dążył do zawładnięcia światem, a w Państwie Kościelnym żyłby Jan Paweł II, który też dążyłby do tego samego? – zaczął swoje spekulacje znany twórca video, który na YouTube nagrywa pod nazwą „Kałach”.

Jak się okazało, youtuber postanowił zagrać w „Hearts of Iron”, czyli skomplikowaną grę strategiczną, w której możemy rozgrywać różne scenariusze polityczne w krajach na całym świecie. Najbardziej popularne wśród graczy jest rozgrywanie wydarzeń sprzed rozpoczęcia II wojny światowej, jednak wiele osób wykazuje się trochę większą kreatywnością. Tak właśnie było w przypadku Kałacha, który nie tylko postawił na czele Polski Tadeusza Rydzyka, ale na dodatek jego wrogiem w dążeniu do władzy nad światem ustanowił samego papieża Polaka!

– Przekonamy się, kto jest silniejszy: Tadeusz Rydzyk czy owy uśmiechnięty pan? (kursor myszki wskazuje na Jana Pawła II – przyp. red.) – kontynuuje.

Ciekawe postacie władzy to nie jedyna kreatywna inicjatywa Kałacha. Postanowił on również, że stolicą Polski będzie… Toruń! A brygady kawalerii i dywizje nazwał „Bóg tak chciał” oraz „Wola Boża”. Ciekawe, czy prawdziwy Tadeusz Rydzyk będzie zadowolony, gdy dowie się o tej interesującej fabule w grze komputerowej?

Ze względu na popularność youtubera, w sieci rozpętała się burza. Jedni gratulowali mu pomysłu, jeszcze inni krytykowali. A jakie jest Wasze zdanie?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandaliczny błąd! Dostajesz ZA MAŁĄ emeryturę, jednym pismem możesz to zmienić
  2. Kataklizm! 50 osób nie żyje, kolejne płoną żywcem
  3. Myślałeś, że wiesz wszystko o Janie Pawle II? Te informacje wbiją Cię w Ziemię
  4. Tragiczny wypadek. Ostatnie zdjęcie psa i chłopca niezwykle wzrusza
Rydzyk
fot. youtube.com/Radio Maryja
Tadeusz Rydzyk / fot. wikimedia

Czy Rydzyk utworzy własną partię konkurencyjną do PiS?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Pogięło ich! Polscy duchowni osiągnęli szczyt szaleństwa

Unikalne zdjęcia z życia świętego Jana Pawła II

Zobacz również