Tadeusz Rydzyk wpadł w ogromny gniew. Wszystko przez uwielbiany serial TVP

Tadeusz Rydzyk wpadł w ogromny gniew. Wszystko przez uwielbiany serial TVP Źródło: Screen/Youtube/Radio Maryja

Tadeusz Rydzyk słynie ze swojej kategoryczności. Tym razem duchowny wpadł w ogromny gniew w związku z serialem emitowanym przez TVP. Produkcja ta jest bardzo popularna wśród Polaków.

Tadeusz Rydzyk jest człowiekiem bardzo wpływowym w naszym kraju. Duchowny ma swoje grono oddanych zwolenników, a także kontroluje Radio Maryja i Telewizję Trwam. Ostatnio pewna rzecz mocno rozzłościła redemptorystę. Chodzi o popularny serial TVP

Tadeusz Rydzyk wyrocznią 

Tadeusz Rydzyk jest dla części społeczeństwa, przynajmniej tej słuchającej Radia Maryja, ogromnym autorytetem, a jego zdanie jest dla wielu niezwykle istotne. Ojciec dyrektor nie ma problemów z wyrażeniem własnej opinii, która często jest dość kontrowersyjna i radykalna. 

Tym razem zabrał głos w związku z niszczącą, według niego, ideologią gender. Z tej okazji dostało się również TVP. Duchowny skrytykował stację za jej postawę, a swój wykład oparł na fabule jednego z uwielbianych przez Polaków seriali. 

Wściekłość Rydzyka 

Tadeusz Rydzyk poruszył ten temat, gdy prowadził "Rozmowy niedokończone” na antenie Radia Maryja. Wywołał on w duchownym wściekłość i gniew. Zaczęło się od krytyki uniwersytetów za wprowadzanie studiów genderowych, które według Rydzyka nie są żadną nauką. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Później płynnie przeszedł do tego, co oferują widzom polskie stacje telewizyjne. Stwierdził, że treści i wartości tam prezentowane są bardzo dalekie od chrześcijańskich ideałów. Skandaliczne jest dla niego to, że w niektórych programach pojawiają się wątki, które są sprzeczne z nauczaniem Kościoła i wprowadzają tylko niepotrzebny zamęt. Nie oszczędził nawet TVP. 

- Jak dziś wygląda TVP? Są tam emitowane filmy i seriale, gdzie pokazuje się „piękną rodzinę” składającą się z dwóch panów. Jeden z tych panów jest „żoną”, a drugi – „mężem”. Rozmawiałem z różnymi decydentami w Polsce. Mówią oni, że są jakieś umowy – jakie umowy? Na zgorszenie? Tam pokazali, że ta „rodzina” z dwóch panów, to piękna rodzina, a te normalne to patologia - powiedział zezłoszczony duchowny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znaki zodiaku, w których zakochasz się do szaleństwa. Nie można się im oprzeć
2. Kobiety nie wiedziały, że nagrywa je ukryta kamera. Nagranie pokazało, jak perfidnych rzeczy dopuszczały się na grobach

Wspomniany serial to "Stulecie Winnych", w którym to pojawiają się homoseksualni bohaterowie, co dla Rydzyka jest upadkiem tej produkcji. Tadeusz Rydzyk chciałby, żeby jego apel dotarł do prezesa TVP. Domaga się przemyślenia działań stacji i wprowadzenia odpowiednich zmian. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
  3. Kotlety schabowe z "niespodzianką" rozpieszczają podniebienia. Przepis jest niebywale łatwy
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Największe piersi Polsatu znów na wolności. Gwiazda opala się topless, a fani szaleją na ten widok

Źródło: Super Express

Następny artykuł