Bez nazwy-1
screen/youtube/Radio Maryja
Patryk Korzec - 6 Grudnia 2018

Rydzyk nie zna umiaru! Zapowiada rzeczy, które zmienią wszystko

Tadeusz Rydzyk bez wątpienia jest najbardziej kontrowersyjnym polskim duchownym, którego bogactwo, wpływy oraz związki z polityką oburzają miliony Polaków. Mężczyzna od lat tworzy swoje dochodowe imperium i jak widać, wciąż nie ma dosyć. Teraz zapowiedział kolejne rzeczy, które ciężko sobie wyobrazić. 

Tadeusz Rydzyk jest najbardziej wpływowym przedstawicielem Kościoła katolickiego w naszym kraju. Ciężko wyobrazić sobie ogromne kontakty mężczyzny oraz to, jak wygląda jego siatka znajomości, bez wątpienia jednak może on dotrzeć do każdej osoby, której potrzebuje i załatwić wszystko, co jego zdaniem jest mu niezbędne. Do tej pory kojarzony był przede wszystkim z Radiem Maryja, Telewizją Trwam oraz Wyższą Szkołą Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Część osób może nie wiedzieć, że mężczyzna jest również prezesem zarządu Fundacji Lux Veritatis, a do jego medialnej grupy należy również gazeta "Nasz Dziennik" i miesięcznik "W Naszej Rodzinie". Okazuje się jednak, że to wszystko mu nie wystarcza. Duchowny nie zna umiaru i zapowiada kolejne rzeczy, o których nam się nawet nie śniło.

Tadeusz Rydzyk zapowiada budowę parku i powstanie kolejnej gazety

Grupa medialna ojca Rydzyka robi wrażenie, jednak jemu ciągle jest mało. Mimo tego, że rynek prasowy w ostatnim czasie zdecydowanie podupada, a wszystkie największe tytuły stopniowo przenoszą się do internetu, redemptorysta postanowił zainwestować w kolejny magazyn. - Niedługo będzie następny miesięcznik, następny tytuł - zapowiedział niedawno. Na tym jednak nie koniec. Już rok temu duchowny zapowiedział również budowę Parku Pamięci Narodowej, a zgodnie z doniesieniami mediów, projekt jest już na zaawansowanym etapie realizacji. - Tam będą nazwiska tych, którzy z narażeniem życia ratowali Żydów. Mamy około 40 tys. takich nazwisk. [...] Kilkanaście osób bada te wszystkie sprawy. Trzeba to robić, czy nie? Przecież Polacy to nie są antysemici, prawda? - mówił jakiś czas temu Tadeusz Rydzyk.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
O. Rydzyk - dofinansowaniaIle o. Rydzyk dostaje od państwa? Te kwoty WPRAWIAJĄ W OSŁUPIENIECzytaj dalej

Imperium Rydzyka rozwija się w najlepsze

Szaremu obywatelowi ciężko jest nawet sobie wyobrazić ogromne pieniądze, którymi może się cieszyć Tadeusz Rydzyk, trzeba jednak przyznać mu, że jest rzeczywiście wyjątkowo zawzięty i pracowity. By otrzymywać jeszcze więcej pieniędzy od państwa, wciąż walczy o decyzję, zgodnie z którą prywatne uczelnie mogłyby być finansowane z budżetu państwa. Jakby tego wszystkiego było mało, okazuje się także, że działka, którą ojciec dyrektor wykupił od Skarbu Państwa z ogromną zniżką, również jest poważną inwestycją. Powstać ma tam muzeum, do którego państwo dołoży podobno około 70 mln zł.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nieoczekiwane sceny z Wałęsą na pogrzebie Busha. Wszyscy stanęli jak wryci
  2. Kaczyński wstrzymał oddech! Są zatrzymani w sprawie największej afery w historii PiS
  3. Znaki zodiaku, które będą miały PECHA w tym tygodniu. Co się stanie?
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Zalana łzami córka Kaczyńskiej na Instagramie! Co się stało?!
O. RydzykW końcu ujawniono niesamowite bogactwo Rydzyka! Kwota zwala z nógCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News