Tadeusz Rydzyk w swojej rozgłośni postanowił wprowadzić zupełnie nową audycję, która już teraz wzbudza niemałe emocje. Tym razem w Radiu Maryja usłyszymy o tym, jak być dobrą żoną w sypialni. Opinia publiczna jest zadziwiona.

Tadeusz Rydzyk już sama swoją osobą wśród wielu Polaków wywołuje duże kontrowersje. Toruńskiego duchownego w naszym kraju zna dosłownie każdy. W dużej mierze wpływ na to mają liczne afery, które dotyczyły założyciela Radia Maryja. Rydzyk często angażuje się w sprawy polityczne w naszym kraju, przez co był już wielokrotnie ostro krytykowany. Zupełnie inną kwestią jest jego działalność medialna i majątek, który miał zgromadzić przez wszystkie lata posługi. Jednak teraz zakonnik chce uczyć Polki, jak powinny zachowywać się w sypialni.

Tadeusz Rydzyk wchodzi Polakom do sypialni?

Porady odnoszące się do współżycia małżeńskiego udzielane przez Kościół Katolicki zawsze wywołują masę skrajnych emocji. Dla wiernych są to idealne porady na to, jak w zgodzie ze swoją wiarą zachowywać się w sypialni. Przeciwnicy tego typu nauk uważają jednak, że księża, którzy nie zakładają własnych rodzin, nie powinni się na takie tematy wypowiadać, bo zwyczajnie nie mają o nich pojęcia.

Nie ulega jednak wątpliwości, że audycja pod tytułem „Jak być dobrą żoną w sypialni?” rozbudziła wyobraźnie u tysięcy osób. Powstało nawet specjalne wydarzenie, w którym już teraz udział zadeklarowało ponad 5 tysięcy ludzi. Sama audycja zostanie wyemitowana 11 grudnia i wiele osób zapewne wysłucha jej nawet z czystej ciekawości.

Pojawiło się tam również wiele krytycznych oraz prześmiewczych komentarzy, które doskonale pokazują, jakie podejście do tej sprawy i samego Rydzyka ma wielu internautów. Spora część opinii publicznej nie zostawiła na duchownym suchej nitki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ile o. Rydzyk dostaje od państwa? Te kwoty WPRAWIAJĄ W OSŁUPIENIE

Jak znam życie, to porady będą brzmiały mniej więcej tak: wpłać kwotę x na konto lux veritatis a otrzymasz zestaw cudownych porad … – pisze jeden z internautów.

W przyszłym tygodniu zapraszamy na warsztaty dla księży: „Gra wstępna – czy jest potrzebna i jak rozpalić ministranta” – czytamy w jednym z najostrzejszych komentarzy.

Ale o co chodzi? Tytuł audycji jest jasny. Porozmawiać o datkach na kościół, wymieniać pościel raz na miesiąc… W następnym tygodniu: Jak być dobrym mężem… żeby mył nogi przed spaniem, zmieniał bieliznę… Nadinterpretujecie rolę sypialni w pożyciu seksualnym – dodaje kolejny z internautów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kaczyński stracił kontrolę. Działacze w rozpaczy, wrogowie świętują
  2. Asteroida uderzyła w Księżyc! Zmienił orbitę, to będzie katastrofa
  3. Cały internet szydzi z Andrzeja Dudy. Ośmieszył się?
  4. Znaki zodiaku, które stworzą długi i szczęśliwy związek. Prawdziwi szczęściarze!
  5. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?

Tadeusz Rydzyk przeszedł samego siebie! Te słowa go pogrążą