Rydzyk będzie zachwycony. Doda pokazała to publicznie

Rydzyk będzie zachwycony. Doda pokazała to publicznie Źródło: fot. instagram.com/dodaqueen

Dorota "Doda" Rabczewska-Stępień po raz kolejny szokuje. I znów robi coś, co zachwyca polskich kapłanów. Zwłaszcza jeden z nich, o. Tadeusz Rydzyk, może być zachwycony najnowszymi doniesieniami medialnymi o skandalizującej piosenkarce.

Doda słynie z głośnych skandali, szczególnie tych dotyczących jej związków. Była już zamężna z piłkarzem Radosławem Majdanek, potem wstąpiła w kilka relacji nieformalnych. Każdy z nich kończył się burzą medialną. Ostatnio jednak zrobiła coś, czego nikt się nie spodziewał. Piosenkarka wzięła ślub kościelny bez udziału mediów, do samego końca ukrywając narzeczeństwo z obecnym mężem, Emilem Stępniem.

Doda szokuje po raz kolejny

Już wcześniej piosenkarka przyznała, że wraca na łono Kościoła katolickiego. Do tej decyzji przekonać miał ją właśnie partner, a obecnie mąż - Emil Stępień. Jeszcze zanim media dowiedziały się o związku, otwarcie przyznała, że powrót do Kościoła przywrócił jej spokój ducha. - Emil Stępień, mój partner biznesowy i przyjaciel, na początku zaciągnął mnie raz na jakiś czas do kościoła. Teraz to nasz niedzielny rytuał - mówiła wówczas piosenkarka. Z jej nawrócenia szczególnie ucieszył się ks. Janusz Koplewski, spowiednik gwiazd. - Modliłem się za nią. Nawrócenie to zmiana myślenia i postępowania - teraz jeżeli takie ma podejście, to to się nazywa nawrócenie. Coś pięknego! - mówił ks. Koplewski. Teraz media "przyłapały" Dodę na kolejnym dowodzie jej duchowej przemiany. Chociaż w ostatni weekend gwiazda miała zaplanowane koncerty, jeszcze przed wyjazdem zdążyła ze swoim mężem Emilem wybrać się na... procesję Bożego Ciała.

Tadeusz Rydzyk zachwycony

Ojciec Tadeusz Rydzyk jest jednym z najpopularniejszych polskich księży. Chociaż najwięcej mówi się o nim w kontekście polityki i biznesu, leży mu na sercu dobro wszystkich "zbłąkanych owieczek". Z pewnością zatem raduje się z faktu, że nawrócenie skandalizującej gwiazdy jest szczere, a nie na pokaz. W tej sytuacji można doszukać się jeszcze jednego powodu radości zakonnika. Nie od dziś wiadomo, że redemptorysta z Torunia ma poważne plany polityczne. Chciałby objąć "opieką" nowe ugrupowanie polityczne, które głosiłoby poglądy narodowe i katolickie. Z kolei o Dorocie Rabczewskiej-Stępień coraz częściej mówi się, że mogłaby znaleźć swoje miejsce w polityce. Taką koncepcję forsuje jedna z idolek piosenkarki Maryla Rodowicz. Prawdziwe i szczere nawrócenie gwiazdy mogłoby oznaczać, że idealnie nadawałaby się do nowej frakcji politycznej, która powstałaby pod okiem i protekcją o. Rydzyka. Doda i Tadeusz Rydzyk w polskiej polityce, to z pewnością byłaby mieszanka wybuchowa. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Doda wściekła ujawnia brudne kulisy TVN. To miało być TAJNE
  2. Będą dymisje w rządzie PiS! Jest 5 nazwisk ministrów
  3. Miarka się przebrała. Papież Franciszek ma "ukrócić działalność o. Rydzyka"
  4. Doda w czasie gali odniosła się do ciąży Mariny. Nie szczędziła ostrych słów
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News