Ujawniono tajny plan Tadeusza Rydzyka. Tak chce przejąć władzę w Polsce

Ujawniono tajny plan Tadeusza Rydzyka. Tak chce przejąć władzę w Polsce Źródło: Screen/ YouTube/ Radio Maryja

Tadeusz Rydzyk nie zamierza biernie przyglądać się kampanii wyborczej. Przygotował i wdraża w życie specjalny plan, który może wpłynąć na wynik październikowego głosowania. Znany redemptorysta nie może pozostawić ich przypadkowi.

Tadeusz Rydzyk jest obecny w polskiej polityce. Może nie bezpośrednio, może nie na pierwszym planie, lecz postacią jest bardzo wpływową. Nie jest tajemnicą, że jego poparcie jest w wyborach ważne. Medialne imperium redemptorysty ma szeroki zasięg. Wielu ludzi wyrabia sobie polityczne opinie na podstawie doniesień Radia Maryja, "Naszego Dziennika" czy Telewizji Trwam. A korzyści czerpie też zakonnik - rząd PiS hojnie finansuje jego projekty. To dlatego obu stronom zależy na wyborczej współpracy.

Tadeusz Rydzyk ma plan na wybory. Wpłynie na wyniki?

Powoli rozkręca się walka o głosy wyborców. Polacy pójdą do urn już 13 października. Ich głosy zdecydują, czy przez kolejne 4 lata rządzić będzie Prawo i Sprawiedliwość, czy może czas oddać stery innej partii. O tym drugim scenariuszu nie chcą nawet myśleć Jarosław Kaczyński i Tadeusz Rydzyk. Partia rządząca może liczyć na poparcie udzielone przez redemptorystę. Zakonnik wymyślił też specjalny, zaskakujący plan, który może pomóc w odniesieniu przekonywającego zwycięstwa. 

Tadeusz Rydzyk ma prosty plan - wykorzysta modlitwę, by wyprosić dobry wynik wyborów. Szczegóły akcji pojawiły się w "Naszym Dzienniku". Polacy nawoływani są do postu i modlitwy w intencji wyników.

- Krucjatę modlitwy i postu w intencji wyborów do polskiego Sejmu i Senatu inicjuje sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu. Rozpocznie się ona 8 września i będzie trwała do 13 października – czyli dnia wyborów parlamentarnych w Polsce - napisano na łamach gazety.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ojciec Rydzyk zachęca do udziału w akcji

Sam Tadeusz Rydzyk namawia Polaków do udziału w akcji. Choć oficjalnie nie pada nazwa ugrupowania, za którą należy się modlić, nietrudno domyślić się, kto jest faworytem zakonnika. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kazano mu milczeć? Jackowski twierdzi, że miał tego nie mówić o poszukiwaniach Staraka, ale właśnie przerwał milczenie
2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

- Musimy się modlić, aby Pan Bóg zwyciężał. Coraz jaśniej widzimy to, o czym mówił jeszcze kard. Karol Wojtyła na rok przed wyborem na Stolicę Piotrową, że trwa ostateczna konfrontacja Kościoła z anty-Kościołem. Anty-Kościół jest w natarciu i jesteśmy tego świadkami na każdym kroku - apeluje redemptorysta. 

 

  1. Natalia Klimas była wielką miłością Piotra Woźniak-Staraka. Opublikowała jego zdjęcia sprzed lat. Aż chce się płakać
  2. Znany piosenkarz opublikował zdjęcia z łódki Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka dni wcześnie pływali na niej wspólnie, tajemniczy napis na jej boku rozrywa serce
  3. Wygląda na to, że Anna Mucha niczego się nie wstydzi. Zdjęcie, które trafiło do sieci, zapamiętacie na zawsze
  4. Po 12 latach zdecydowali odłączyć ją od aparatury. Wtedy obudziła się i wypowiedziała 2 słowa, które zamurowały wszystkich zgromadzonych
  5. 5 słów zamieniło ślub w koszmar. Panna młoda upadła na ziemię, a jej matka chciała zabić pana młodego

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News