Tadeusz Rydzyk nie odpowiedział
IOTR KOWALCZYK East News
Monika Majko - 19 Czerwca 2020

Mężczyzna poprosił Rydzyka o pomoc. Reakcja duchownego była bezwzględna, wielka szkoda

Tadeusz Rydzyk zupełnie zignorował prośbę młodego sportowca. Bezwzględne zachowanie słynnego duchownego zaskoczyło nie tylko wiernych, ale również kibiców. Członek kadry narodowej miał nadzieję, że jego prośba zostanie wysłuchana, niedawno przyznał, że wciąż czeka na odpowiedź.

Tadeusz Rydzyk zachował się w bezwzględny sposób, jego reakcja na apel młodego sportowca zupełnie zaskoczyła wiernych i kibiców. Członek polskiej kadry w skokach narciarskich poprosił słynnego duchownego o wsparcie. Miał nadzieję, że jego słowa zostaną wysłuchane.

Tadeusz Rydzyk zupełnie zignorował młodego sportowca

Klemens Murańka to członek polskiej kadry narodowej w skokach narciarskich, który otwarcie mówi o swojej ogromnej wierze i religijności. 25-latek wychował się w bardzo wierzącej rodzinie i religia ma dla niego ogromne znaczenie. W ubiegłym sezonie chłopak stracił sponsora, który przez lata wspierał go w zamian za umieszczenie swojego logo na kasku skoczka i do tej pory chłopak nie znalazł zastępcy. W związku z tym w nagraniu, które opublikował serwis skaczemy.pl, młody sportowiec zwrócił się z prośbą o wsparcie do Tadeusza Rydzyka.

Rolnik odkrył pod ziemią tunelRolnik odkrył tunel pod ziemią. Gdy zobaczył co skrywa, nie wierzył własnym oczom, zadziwił cały światCzytaj dalej

- Panie Tadeuszu, taka prośba jest. Na kasku nie mam sponsora, może ksiądz by był chętny zasponsorować. Jest tutaj wolne miejsce na Radio Maryja. Bardzo chętnie przyjmę - zachęcał duchownego skoczek.

Tadeusz Rydzyk nie odpowiedział na prośbę Klemensa Murańki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tata napisał listy do synaPrzez 77 lat dostawał listy od zmarłego taty. Umierając, przeczytał ostatnią wiadomość, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Nagranie zostało usunięte z serwisu, jednak Murańka wyznał w rozmowie z portalem Onet Sport, że duchowny zupełnie zignorował jego prośbę, a miejsce na kasku skoczka wciąż pozostaje wolne.

- Na razie jestem na etapie poszukiwania sponsora. Ksiądz Tadeusz Rydzyk jeszcze się do mnie odezwał po moim apelu. Może jednak jeszcze nie wszystko stracone. Wciąż czekam. Jeśli nie on, to może pojawi się inny sponsor. Wysyłałem prośby do różnych firm jeszcze w ubiegłym roku. Jeżeli ktoś będzie jednak chętny, to pewnie sam się odezwie - powiedział Klemens Murańka.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: Przełom w walce z COVID-19 w Polsce? Rozpoczęto produkcję najnowszego leku

2. Zajada się nimi wielu Polaków. Niestety są bardzo szkodliwe dla zdrowia

25-latek właśnie powrócił do treningów po kontuzji, której nabawił się na początku marca br. sportowiec wyleczył złamanie czwartej i piątej kości śródręcza. Skoczek znany jest z tego, że na swoim kasku umieszcza religijne motywy. Kilka lat temu ozdobił swój kask wizerunkiem Jana Pawła II, a obecnie ma na nim wymalowane serce Pana Jezusa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cudowny przepis na pierogi po polsku, pyszniejsze niż ruskie. Tajemnicą jest obłędny farsz
  2. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Kolejne obostrzenia. Tym razem chodzi o organizacje meczów
  3. Watykan potwierdził przykre doniesienia. Chodzi o papieża Franciszka
  4. Rząd zniósł kluczowy dla wielu Polaków zakaz. Już od 1 lipca
  5. Pojedziesz zatankować i ostro się zdziwisz. Zmiana obejmie wszystkich kierowców
  6. Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Kamera nagrała, co babcia robi biednemu dziecku

Fryzjer zrobił jej nieprawdopodobną fryzuręPoszła do innego fryzjera niż zwykle. Gdy spojrzała w lustro, zaniemówiła, natychmiast złapała za telefonCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News