Rydzyk nie mógł już zdzierżyć. Zwyzywał wszystkich po kolei

Rydzyk nie mógł już zdzierżyć. Zwyzywał wszystkich po kolei Źródło: youtube

Tadeusz Rydzyk po raz kolejny w ostrym tonie wypowiedział się na tematy, które nie dają mu spokoju. Duchowny chyba już nie mógł zdzierżyć tego, co się dzieje i zwyzywał wszystkich po kolei.

Tadeusz Rydzyk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w kraju związanych Kościołem. Ojciec Rydzyk zyskał sławę, budując imponujące imperium w Toruniu, rozpoczynając działalność Radia Maryja i Telewizji Trwam, a także wypowiadając się na wszelkie tematy związane z Kościołem. Nie uciekał również od tematów, które przyciągają uwagę wiernych. 

Tadeusz Rydzyk gościem w Radio Maryja

Jednym z gości, którzy są najchętniej zapraszani do Radia Maryja jest nikt inny, jak Tadeusz Rydzyk. Założyciel Radia Maryja często przyjmuje zaproszenia, by na antenie dzielić się ze słuchaczami swoimi przemyśleniami. Tym razem gorącym tematem, o którym chciał się wypowiedzieć duchowny, były zmiany klimatyczne

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Co robią ci ekoterroryści, to widać bardzo wyraźnie po Puszczy Białowieskiej. Ona jest w dużej mierze zniszczona. Ekoterroryści niszczyli tych ludzi, którzy są bezradni. Niszczyli prof. Jana Szyszkę, najwybitniejszego polskiego specjalistę w tej dziedzinie. Myślę, że właśnie oni przyspieszyli jego śmierć. Szyszkę odstrzelili w tym rządzie, ta dobra zmiana i zrobili ministrem doktora ekonomii, który teraz jest szefem od klimatu. Jakieś tu dziwne rzeczy są - rozpoczął swoje przemówienie Tadeusz Rydzyk. 

Tadeusz Rydzyk na temat "ekoterrorystów"

Tadeusz Rydzyk nie zakończył na tym swojej wypowiedzi o ekologii i ekoterrorystach. Duchowy skrytykował ostatnie działania ministra klimatu, Michała Kurtyki. Co takiego nie spodobało się duchownemu? Okazuje się, że Tadeusz Rydzyk nie jest zachwycony zaproszeniem Grety Thunberg na światowy szczyt klimatyczny. 

- Na światowy szczyt klimatyczny zaprosił Gretę Thunberg. Dziecko, które powinno się uczyć. To jeszcze dziecko, ma się uczyć, a nie manipulować innymi dziećmi, aby rozrabiały. Najpierw trzeba nauczyć te dzieci szacunku do przyrody - posumował Tadeusz Rydzyk. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wakacje w więzieniu, tuż obok najgorszych i bezwzględnych kryminalistów. Niewiarygodna oferta turystyczna "Alcatraz wschodu"

2. TVN właśnie ujawnił nieznane zdjęcie Adamowicza na chwilę po zamachu. Bardzo smutne, tylko dla osób o mocnych nerwach [FOTO]

Słowa Rydzyka, które mieli okazję usłyszeć słuchacze Radia Maryja dotyczyły także lewicy i obrońców praw zwierząt. Jednak tym razem duchowny skupił się na poczynaniach ekologów i "dziecka, które powinno się uczyć".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa
  2. Wypłata 13. emerytury obniży zwykłą emeryturę. Polaków czeka dramatyczna sytuacja
  3. Mieszkańcy nie mogą się pogodzić z jego odejściem. Nie żyje Czesław Dutka
  4. Żona Marcina Prokopa kradnie serca. Trudno znaleźć drugą równie naturalną piękność
  5. Mało kto wie o prawdziwej przyczynie śmierci pana Stasia z "Chłopaków do wzięcia". Bardzo smutna wiadomość

źródło: radiomaryja

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News