Powalające doniesienia mediów. Tajemnicza kobieta miesza u Tadeusza Rydzyka

Powalające doniesienia mediów. Tajemnicza kobieta miesza u Tadeusza Rydzyka Źródło: YouTube/Radio Maryja

Tadeusz Rydzyk i tajemnicza kobieta - media donoszą o niesamowitych informacjach. Nikt nie spodziewał się, że w jego życiu miesza tajemnicza nieznajoma. Jaka jest reakcja najważniejszego duchownego w kraju i kim jest sekretna kobieta?

Tadeusz Rydzyk jest uznawany za najważniejszą osobę w polskim Kościele. Ciężko sprzeciwiać się z tym twierdzeniem. Nic więc dziwnego, że doniesienia, które pojawiły się w mediach, są dla wielu osób zaskakujące. Nikt się nie spodziewał, że w życiu ojca Rydzyka pojawiła się kobieta, która na dodatek nieźle u niego namieszała. Najważniejszym pytaniem wydaje się być kim jest ta piękna nieznajoma.

Tadeusz Rydzyk i tajemnicza kobieta

Te doniesienia wstrząsnęły całą Polską. Kobietą, która szokuje w tak niesamowity sposób, jest nazywana "drugą Pawłowicz" czy "nową Pawłowicz". To Anna Maria Siarkowska, posłanka, która bierze udział w nadchodzących wyborach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta udzieliła ostatnio wywiadu w gazecie Rydzyka "Nasz dziennik" i namieszała kompletnie. Możliwe, że przez jej słowa PiS straci poparcie wyborców. I to nie byłby pierwszy raz, kiedy Siarkowska dolewa oliwy do ognia.

- PiS otworzyło się na poglądy osób pro-life i one są na listach. Należy pamiętać, że często są to osoby, które nie znajdują się na pierwszych miejscach, tylko kolejnych, i warto je wspierać, tak żeby ta reprezentacja osób o poglądach jednoznacznych za życiem politycznie się liczyła - przyznała kandydatka startująca z list PiS.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

Warto zaznaczyć, że gdy ostatni raz wypowiadała się na temat nadchodzących wyborów i kandydatów, na których warto głosować, pominęła dwóch najważniejszych polityków PiS. Nie wymieniła ani premiera Mateusza Morawickiego, ani prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

źródło: superexpres

Następny artykuł