Co za wpadka! Pokazali Rydzyka ze śladem po obrączce w "Polityce"

Co za wpadka! Pokazali Rydzyka ze śladem po obrączce w "Polityce" Źródło: YouTube/Patryk Vega

Tadeusz Rydzyk pojawia się na ekranie z widocznym śladem po obrączce na palcu. To dziwna wpadka, którą z pewnością obficie skomentują słuchacze Radia Maryja - oczywiście o ile ją zauważą.

Tadeusz Rydzyk jest tylko jedną z wielu postaci, które możemy zobaczyć na ekranie w najnowszym filmie Patryka Vegi. "Polityka" bije wszelkie rekordy jeżeli chodzi o frekwencję, chociaż spotkała się z bardzo krytycznym odbiorem zarówno ze strony widzów, jak i krytyków filmowych. Ta kolejna wpadka z pewnością nie pomoże nowemu dziełu Patryka Vegi. W pewnym ujęciu można bowiem zauważyć, że ojciec Tadeusz Rydzyk pojawił się na ekranie... z odciskiem po obrączce ślubnej.

Tadeusz Rydzyk występuje publicznie z obrączką

Ojciec redemptorysta Tadeusz Rydzyk znany jest z kontrowersyjnych zachowań i z tego, że już nie raz zdarzyło mu się wykroczyć poza rolę tradycyjnie przewidywaną duchownemu. Jest właścicielem wielkiego toruńskiego imperium, którego Radio Maryja jest zaledwie niewielką częścią. Od dawna jest symbolem zamieszania kościoła w polską politykę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nic więc dziwnego, że w nowym filmie Patryka Vegi pojawi się właśnie znany redemptorysta. W jego rolę wcielił się znany między innymi z Teatru Telewizji Zbigniew Zamachowski. Już od 4 września widzowie mają okazję ocenić, jak spełnia się w tej roli weteran polskiego kina. 

Zbigniew Zamachowski jest obecnie w związku małżeńskim z Moniką Zamachowską, najbardziej znaną publice jako Richardson. O ich związku jest w mediach dość cicho, bo para nie angażuje się w żadne skandale. Aktor, rzecz jasna, na co dzień nosi więc obrączkę, która czasami odciska mu się na palcu. Ekipa charakteryzatorska Patryka Vegi musiała jednak przeoczyć ten szczegół, który kłuje w oczy w niejednym bliskim ujęciu - a tych w filmie jest co niemiara. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę
2. Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

Patryk Vega konsekwentnie bierze na siebie budzące gorące emocje w społeczeństwie tematy - zaczęło się od "Botoksu", gdzie mówił o polskiej służbie zdrowa i rządzących nią paradoksach. Teraz nadszedł czas na polski ustrój polityczny i rządzące nimi partie. Tym razem jednak recenzje są mniej podzielone niż poprzednim razem - i ta jednomyślność bynajmniej nie wychodzi na korzyść popularnego reżysera.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś klientem Play? No to masz problem. Sieć "nie widzi negatywnych skutków podwyżek cen"
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Babcia ukarała 2-letnią wnuczkę. Teraz dziecku grozi amputacja stóp
  4. Pies zgubił się na wakacjach i desperacko próbował odnaleźć swojego pana. Niewyobrażalne, co się z nim działo przez 3 lata
  5. Brat zgwałcił 14-letnią siostrę. Jednak największy cios zadali jej właśni rodzice

źródło: super express

Następny artykuł