Tadeusz Drozda oniemieje, gdy to zobaczy! Jego córka coraz ostrzej sobie poczyna
Mateusz Nieścierowicz - 2 Lutego 2019

Tadeusz Drozda oniemieje, gdy to zobaczy! Jego córka coraz ostrzej sobie poczyna

Tadeusz Drozda to zdecydowanie jeden z najbardziej znanych komików w Polsce. Znany przede wszystkim z programu rozrywkowego "Śmiechu warte", który niejako "zastępował" niegdyś dzisiejszą platformę YouTube. Niewielu wie, że satyryk ma trójkę dzieci. Szczególnie warto poznać Joannę, która szokuje na swoich mediach społecznościowych.

Tadeusz Drozda w ostatnim czasie raczej nie pokazuje się w mediach zbyt często. Nie prowadzi też aktywnie swoich profilów społecznościowych. Zupełnie odwrotnie sytuacja wygląda w przypadku jednej z jego trzech córek - Joanny. Ta chętnie publikuje nowe fotki na Instagramie. Szczególnie najnowsze zdjęcie zszokowało internautów. Aktorka zamieściła fotografię ze swoją pachą w roli głównej. Dosyć kontrowersyjna sprawa, bowiem pacha była nieogolona. To jednak nie wszystko. Bywały też bardziej odważne publikacje. Internautów zastanawia tylko jedno - co by powiedział jej ojciec, Tadeusz Drozda, gdyby zobaczył zdjęcia?

Tadeusz Drozda byłby zszokowany!

Pierwsze zdjęcie, które dosyć mocno odbiło się echem w Internecie to artystyczna poza przy... lodówce. Córka Drozdy jest na nim całkowicie rozebrana, a jej głowa zasłonięta jest drzwiami od lodówki. Fotka prawdopodobnie wykonana została w je własnym mieszkaniu. Przykładowy komentarz nie dziwi. - Od tyłu pewnie widoki jeszcze lepsze niż z boku, hehe - napisał rozpalony fan. Wczoraj Joanna po raz kolejny postanowiła zaskoczyć swoich obserwatorów. Opublikowała zdjęcie, na którym znajduje się jej owłosiona pacha. W opisie innych zdjęć częstym hashtagiem jest #feminism. Czy zdjęcie z pachą to swego rodzaju manifest?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
M jak miłośćGwiazda "M jak miłość" potrzebuje wsparcia. Kariera ją zniszczyła, nie daje radyCzytaj dalej

Czym zajmuje się Joanna Drozda?

Aktorka od 2008 roku pracuje Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Swoja karierę rozpoczęła występując na deskach Starego Teatru w Krakowie. Wcielała się również w wiele ról drugoplanowych. Ostatnio można było ją śledzić w "Życiu nad rozlewiskiem". Wcześniej brała udział w zdjęciach do "Hotelu 52". Miała tez swój udział w "Ojcu Mateuszu".Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny instagram.com/space.oysterPikio.pl portal rozrywkowo informacyjny instagram.com/space.oysterZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Mamed Chalidov o swojej chorobie: "Miesiąc walczyłem sam, po miesiącu poddałem się"
  2. Nieszczęście na koncercie Natalii Nykiel. Piosenkarka przewieziona do szpitala
  3. Okrutny lincz na Annę Lewandowską. Tym razem internauci mocno przesadzili
  4. Anna Jantar przeżyła SZOK, gdy nakryła męża ze swoją RYWALKĄ. To był cios prosto w serce
  5. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
 
Gwiazdy choroby nowotworoweNowotwór zabrał im bliskich. Wyznania gwiazd wyciskają łzy z oczuCzytaj dalej
Źródło: Super Express
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News