Taco Hemingway zgolił wąs. Teraz to na pewno go nie poznacie

Taco Hemingway zgolił wąs. Teraz to na pewno go nie poznacie Źródło: instagram.com

Taco Hemingway w ostatnim czasie zaskoczył fanów bardzo odważną zmianą. Zgolił wąs, który był dotychczas bardzo charakterystyczną i wyróżniającą go spośród wszystkich raperów cechą. Czy będą teraz w stanie rozpoznać go na mieście?

Taco Hemingway zgodził się na "fanowskie selfie" z jednym z użytkowników Facebooka. Od tamtej pory słuchacze rapera rozmawiają tylko o tym. Nic dziwnego, bowiem zmiana ta była bardzo odważna. Czy nowy "image" Taco spodobał się fanom?

Taco Hemingway bez wąsów jest nie do poznania

Jeden z bardziej rozpoznawalnych raperów w Polsce wywołał poruszenie w Internecie. Wszystko z powodu zdjęcia, które zrobił sobie z jednym ze swoich słuchaczy. Fan opublikował je na swoich social mediach, co spowodowało natychmiastową reakcję. Inni użytkownicy masowo zaczęli udostępniać fotkę, która dotarła do wszystkich polskich tabloidów.

Co takiego znajduje się na zdjęciu? Otóż fani zwrócili uwagę na dosyć ciekawy szczegół. Raper nie ma już swoich wąsów, które były tak charakterystyczne dla jego postaci. Najwyraźniej zdecydował się wprowadzić zmianę. Kto wie, może namówiła go do tego Iga Lis?

Brak wąsów sprawia, że Taco może teraz bezpiecznie pokazać się na ulicy. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nikt go nie rozpozna. Dotychczas, gdy pokazywał się publicznie, jego osoba powodowała, że wokół zbierało się tysiące fanów, którzy domagali się wspólnego selfie lub autografu, co było dla rapera bardzo męczące.

Nie należy on jednak do celebrytów, którzy lubią robić wokół siebie szum. Tego typu wniosek wyciągnąć można choćby przeglądając media społecznościowe Taco. Na Instagramie, pomimo ponad 300 tys. obserwatorów, raper umieścił tylko kilka swoich fotek - większość z nich to okładki albumów. Przez lwią część czasu pozostaje tam zupełnie nieaktywny. Taco nie udziela też wywiadów, a jedyny jego wywiad, który można w całości odnaleźć w sieci, zrealizowany został kilka lat temu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

A tak fani zareagowali na zgolenie wąsa.

 - Taco, zapuść zarost! - domaga się użytkowniczka.

 - Gdzie twoje wąsy? - zastanawia się internauta.

 - Incognito, kiedy nie ma zarostu - śmieje się mężczyzna.

Jak widać słuchacze chcieliby powrotu do dawnego stylu Taco.

Fot. screen shot z Instagram/TacoHemingawy.Fans

ZOBACZ TAKŻE:

  1. DRAMAT w M jak Miłość! Aktor wyrzucony z obsady za skandaliczne zachowanie
  2. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  3. Najbliższy człowiek papieża skazany za pedofilię. Polski duchowny: to prześladowanie
  4. Justyna właśnie znowu odpaliła petardę w kierunku Piotra Żyły. Publicznie pierze brudy kolejny raz
  5. Życie "księżniczki" Marty Kaczyńskiej nagle zamieniło się w bajkę. Tak drogo nie jada niemal nikt
  6. Julia Wieniawa przerywa milczenie i mówi o kolejnej "strasznej" chorobie. Znowu grubo przesadziła?

Źródło: Plotek

Następny artykuł