Taco Hemingway znów zadziwia swoich fanów. Raper co prawda jest daleki od deklaracji uczuciowych i zdradzania szczegółów ze swojego życia prywatnego. Nie od dziś jednak wiadomo, że jest on chłopakiem Igi Lis. Sama córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin umieściła ostatnio na swoim Instagramie zdjęcie, które dobitnie sugeruje związek!

Taco Hemingway zazwyczaj unika wywiadów i pokazywania się w miejscach publicznych. Artysta wielokrotnie podkreślał w swoich piosenkach, że jest zmęczony otaczająca go sławą i że czuje się nią przytłoczony. Zdjęcie Igi Lis na pewno nie da upragnionego spokoju raperowi.

Taco Hemingway jest z Igą Lis?

Córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin mieszka aktualnie w Londynie. Studentka i początkująca modelka jest niewątpliwie pięknością, o którą już teraz zabiegają marki i domy mody. Ponoć to właśnie ona także gości na okładce płyty „Szprycer” Taco Hemingwaya.

O potencjalnym związku pary głośno było przy okazji najnowszego wydawnictwa Filipa Szcześniaka – bo tak naprawdę nazywa się raper – Café Belga. Artysta w bardzo melancholijnym tonie wypowiada się na temat miłości na odległość albo o paparazzi, którzy nie dają spokoju ani jemu, ani jego dziewczynie – modelce. Ciężko mówić tutaj o wypadku przy pracy, czy aż tak bliźniaczych, podobnych okolicznościach.

Według gazety „Na żywo” Iga Lis mieszkanką Londynu jest od tego roku. Rodzice wynajęli jej piękny apartament blisko uczelni. Niestety nie wiemy, gdzie konkretnie zamieszkuje córka Tomasza Lisa, aczkolwiek sama dziewczyna ostatnio podzieliła się z obserwującymi jej profil na Instagramie bardzo ciekawym zdjęciem. Na fotografiach widzimy mężczyznę odwróconego do obiektywu plecami w stylu i posturze przypominającej Taco Hemingwaya! Sama zainteresowana nie przyznała się jednak, jakie są prawdziwe dane mężczyzny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdy, które zmarły przedwcześnie w niewyjaśnionych okolicznościach. Wstrząsające

Taco Hemingway mieszka w Londynie?

Niewykluczone, że raper przeprowadził się do stolicy Wielkiej Brytanii. Wiele osób z otoczenia rapera potwierdza, że mężczyzna planował taki ruch. Sam mieszkał już wiele lat w Londynie, gdzie studiował i tworzył muzykę. Zresztą jego pierwsze utwory powstały właśnie w języku angielskim.

Możliwe więc, że gwiazdor postanowił zakończyć „miłość na odległość” z powodu której cierpiał na albumie Café Belga i postanowił zamieszkać u boku swojej ukochanej. W Londynie para jest całkowicie anonimowa, a o właśnie taki odpoczynek od sławy chodziło Szcześniakowi.

taco hemingway
fot. instagram.com/igalis

ZOBACZ TAKŻE

  1. Gwiazdy hitowego serialu Polsatu spotkały się w sądzie. Burza w mediach
  2. Skandal w Voice of Poland! Gwiazdor dostał szału, uczestnicy byli przerażeni
  3. Jaka fryzura na wesele jako gość? Skromność w cenie!
  4. Pies dla lenia, czyli rasy psów, które potrzebują mało ruchu
  5. Świat według Kiepskich zniknie z TV? Fani serialu zrozpaczeni

Kuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!