Doda upokorzyła Taco Hemingwaya i Quebonafide! Co za szydera!

Doda upokorzyła Taco Hemingwaya i Quebonafide! Co za szydera! Źródło: Fot. Instagram/Doda

Taco Hemingway oraz Quebonafide stworzyli wspólnie jeden z najbardziej popularnych projektów muzycznych tego roku. Chociaż mogłoby się wydawać, że nie ma w Polsce młodego człowieka, który nie słyszałby o Taconafide, zaprzeczeniem tej tezy okazała się... postawa Dody. Znana wokalistka w zaskakujący sposób zakpiła ze współpracujących ze sobą raperów.

Taco Hemingway od kilku lat święci coraz większe triumfy na krajowej scenie muzycznej. Jego współpraca z Quebonafide okazała się więc ogromnym sukcesem, o którym rozpisywały się wszystkie najważniejsze media.

Co Doda sądzi o Taconafide?

Jak się jednak okazało, nie cała branża show-biznesowa nastawiła się do duetu raperów tak samo pozytywnie. W wywiadzie dla "Gali" Dorota Rabczewska, znana powszechnie jako Doda, przyznała otwarcie, że nigdy nie słyszała o Taconafide. - Taconafide? Próbuje to powtórzyć w myślach. Tamagotchi? Miałam w podstawówce. To się karmi - zakpiła w zaskakujący dla fanów sposób gwiazda, po czym przypomniała sobie jednak, że popularny "Quebo" pochodzi z jej rodzinnego miasta, Ciechanowa. - Czy to jest ten chłopak z Ciechanowa? Nie powtórzę tej nazwy, jest bardzo ciężka do wymówienia. Może nagramy coś razem? Ciechanówbochi - stwierdziła z uśmiechem wokalistka.

Taco Hemingway i Quebonafide znów na językach

Co ciekawe, fani bardzo szybko zaczęli zarzucać Dodzie, że tak naprawdę doskonale zna Taconafide. Oskarżają ją jednak o to, iż chciała ośmieszyć duet raperów, gdyż nie jest już najbardziej znaną twarzą Ciechanowa. Przypomnijmy bowiem, że Quebonafide otrzymał jakiś czas temu od prezydenta miasta... specjalny medal za zasługi! Sama piosenkarka nie odniosła się do tych zarzutów. Opinia publiczna nie spodziewa się jednak, że ponownie skomentuje twórczość muzyków lub odpowie na zaskakujące oskarżenia.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Spytali Larę Gessler o jej matkę. Z jej słowami nie zgodzi się wielu Polaków
  2. Media: Małgorzata Kożuchowska UPOKORZONA. Jan Englert nie miał litości
  3. Zwyciężczyni The Voice of Poland miała wypadek. Fani czekali przerażeni
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News