Taco Hemingway i Iga Lis. Zdjęcie 2019, Instagram

Taco Hemingway i Iga Lis. Zdjęcie 2019, Instagram

Taco Hemingway i Iga Lis długo się ukrywali ze swoją miłością. Postanowili jednak podzielić się ze swoimi fanami szczęściem, a publikacja dziewczyny stała się niemal kultową. Dziś już nikt nie ma wątpliwości, co ich łączy.

Taco Hemingway i Iga Lis od wielu miesięcy mieli się spotykać. Raper o swoim życiu mówi niewiele, a całą energie inwestuje w swoje płyty. Piękna córka Kingi Rusin rzadko opowiada o swoich sercowych wyborach. Milczenie dwojga w sprawie ewentualnego związku zrodziło mnóstwo plotek. Te, finalnie zostały rozwiane po publikacji dziewczyny w mediach społecznościowych.

Taco Hemingway i Iga Lis oficjalnie razem. Ta publikacja namieszała w mediach

Spotykali się po kryjomu. Ona - postanowiła studiować zagranicą, on - zadedykował jej kilka utworów. Gdy było już jasne, że coś ich łączy, media pytały, na jakim etapie zatrzymała się ich relacja. Po wielu miesiącach sprawę skomentowała Iga, która podsumowując rok 2018 postanowiła pokazać, że ten był związany z jej miłością. Natychmiast posypały się komentarze i życzenia powodzenia w związku. Okazuje się, że w ocenie mediów tworzą oficjalnie parę i trudno im będzie teraz uciec przed plotkami. - W końcu zrobiliście coming out - pojawia się w jednym z komentarzy. - Nareszcie się przyznaliście. I po co było tyle uciekać? - zauważa internauta. - A ja bez tony zachwytów. Po prostu niech Wam się dobrze wiedzie w nowym roku! Wszystkiego Dobrego - pisze fanka dwojga. - W końcu się doczekaliśmy - pojawia się dalej. - W końcu się doczekałem, szczęśliwego nowego roku - czytamy dalej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Ślicznie razem wyglądacie. Życzę wam: szczęścia, zdrowia, samych sukcesów i spełnienia marzeń - składa życzenia internauta. - Wreszcie widzę to co przez bardzo długi czas chciałam - zauważa użytkowniczka Instagrama. Okazuje się, że publikacja Igi wywołała spore poruszenie. Nie wiadomo jednak, gdzie dokładnie para spędzała Sylwestra. Być może chcieliby jeszcze kulisy swojego życia związku zachować na następne dni. Z pewnością w najbliższych dniach to o nich będzie się mówiło najwięcej. Związek pary skomentowała także Kinga Rusin. Wiele osób się zastanawiało, co na relację z nieco niegrzecznym raperem powie mama dziewczyny. Okazuje się, że dziennikarka nie chce wpływać w wybory swoich dzieci i to im zostawia wybór. Mimo wszystko, zdaje się być szczęśliwa, że jej córka znalazła miłość. Taco Hemingway i Iga Lis Instagram/Iga LisZOBACZ TAKŻE:
  1. Iga Lis wydrapie jej oczy?! Doda chce to zrobić z Taco Hemingwayem
  2. Śmierć bliskiej osoby wstrząsnęła Dodą. Postanowiła zmienić swoje życie
  3. Co się dzieje? Doda w szale atakuje TVN, ogromna burza w sieci
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  5. Znaki zodiaku, które będą baraszkować w sypialni przez cały 2019 rok!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News