Taco Hemingway nawet nie wie, co potrafi zrobić z Edytą Górniak! Zaskakujące video

Taco Hemingway nawet nie wie, co potrafi zrobić z Edytą Górniak! Zaskakujące video

Taco Hemingway powinien wystąpić z Edytą Górniak? Okazuje się, że polska diwa jest żywo zainteresowana twórczością młodego rapera. Właśnie opublikowała film, na którym... rozbiera się w rytm jego hitów.

Taco Hemingway rzadko współpracuje z innymi gwiazdami. Niechętnie udziela wywiadów i mocno strzeże swojej prywatności. Tym samym buduje dość mocne przekonanie w branży świadczące o jego indywidualności. Edyta Górniak chętnie udziela się zaś w mediach, a ostatnio jest także aktywna w Internecie. Na nagraniu, gdzie tańczyła odważnie do hitu rapera, wyglądała na bardzo zadowoloną.

Edyta Górniak tańczy do muzyki polskiego rapera. Czy Taco Hemingway podejmie z nią współpracę?

W prywatnej limuzynie, w otoczeniu swoich współpracowników polska gwiazda estrady tańczyła do muzyki Hemingwaya. W pewnym momencie zdjęła bluzę i w kusej koszulce coraz odważniej zaczęła się ruszać. Video towarzyszył napis: "czwartek to mały piątek". Zdaje się, że dojrzała Górniak wciąż stara się żyć młodzieżowo. Choć wygląda olśniewająco, wielu pyta, czy w jej wieku wypada się tak wygłupiać?

Życie prywatne polskiej diwy

Na jej drodze stanęło wielu mężczyzn. Była w związku między innymi z Piotrem Kraśko oraz Dariuszem K., który został oskarżony o spowodowanie śmiertelnego wypadku. Ten ostatni jest ojcem jej dziecka. Po ujawnieniu szokujących informacji, Górniak postanowiła oddać się całkowicie opiece nad synem. Wtedy też w jej życiu, niespodziewanie pojawił się młody mężczyzna. Z Mateuszem postanowili stworzyć rodzinę. Zamieszkali razem i myśleli o adopcji dziecka. Jednak w jednym z ostatnich wywiadów Górniak przyznała, że boi się zaufać ponownie. Po swoich dramatycznych doświadczeniach uważa, że nie potrafi stworzyć normalnego związku, ponieważ przeszkadza jej przeszłość. Mimo wszystko diwa zdaje się nie poddawać, bo dziś rano pojawiła się informacja, sugerująca, że kobieta... czeka na pierścionek zaręczynowy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Taco Hemingway - jaki jest prywatnie?

Współpracuje tylko z najlepszymi. Selekcjonuje współpracowników, niechętnie rozmawia z dziennikarzami. Taco Hemingway uznany jest za jednego z największych autsajderów na polskiej scenie muzycznej. Fani rapera zauważają, że współpraca z Edytą Górniak jest raczej niemożliwa ze względu na dotychczasowy repertuar muzyka. Prywatnie, mężczyzna związany jest z córką Kingi Rusin i Tomasza Lisa - piękną Igą Lis. Nie wiadomo jednak, czy po publikacji filmu Górniak, muzyk nie zdecyduje się na wspólny koncert. Wielu zauważa, że taki duet mógłby być prawdziwym zaskoczeniem. Taco Hemingway Instagram/ Edyta GórniakZOBACZ TAKŻE:
  1. Edyta Górniak potwornie zraniona. Już nigdy nie pokocha tak samo, coś okropnego
  2. Edyta Górniak zachwycona. Wystarczył jeden telefon
  3. Fryzury do gorsetowej sukienki. Postaw na prostotę
  4. Czy psy wyczuwają choroby? Czy czworonogi mają 6 zmysł? Odpowiadamy
  5. Kuriozum! Edyta Górniak wysyła asystentkę do Londynu tylko po... kolację
Następny artykuł