Tabloidy szaleją. "Chłopak zdradza Ilonę Felicjańską, oto dowody i zdjęcia"

Tabloidy szaleją. "Chłopak zdradza Ilonę Felicjańską, oto dowody i zdjęcia" Źródło: fot. youtube.com/Plejada

Życie gwiazd nie zawsze jest usłane różami. Wiele z nich przeżywa dramaty takie same jak idealizujący je tłum miłośników. Przekonała się o tym, nie pierwszy raz zresztą, Ilona Felicjańska, którą według paparazzi zdradził narzeczony.

Druga wicemiss Polonia z 1993 roku od lat sławi Polskę za granicą, zajmując się modelingiem. Nasza rodaczka prezentowała odzież takich marek jak Calvin Klein czy Pierre Cardin, a w 2005 roku została ambasadorką włoskiego domu mody MaxMara. Dwa lata później zainteresowała się nią jedna z największych marek motoryzacyjnych, Alfa Romeo, której także została ambasadorką. Oprócz tych firm, Felicjańska współpracowała także z Palmolive, Irena Eris i Evelle. Ilona Felicjańska oprócz tego prowadzi również działalność charytatywną. Modelka jest założycielką Fundacji "Niezapominajka", która służy osobom będącym ofiarami wypadków losowych oraz nieuleczalnych i przewlekłych chorób.

Tabloidy: Ilona Felicjańska jest zdradzana przez narzeczonego

Życie gwiazdy nie zawsze układało się najlepiej. W 2010 roku w stanie ciężkiego upojenia alkoholowego spowodowała wypadek, w którym zniszczyła trzy auta. W wyniku procesu została skazana na lata pozbawienia wolności w zawieszeniu oraz grzywnę i odebranie prawa jazdy na okres trzech lat. W wywiadzie, do którego doszło w roku następnym po wypadku, przyznała się do choroby alkoholowej. Teraz po kilku latach gdy wydawało się, że życie celebrytki wyjdzie na prostą, dosięgnął ją kolejny cios od losu. Okazuje się, że jej ukochany narzeczony, przedsiębiorca Paul Montana, z którym miała zamiar pobrać się w maju, zdradza ją z młodszą kobietą. Moment gorących uścisków z brunetką i pocałunków wyłapali dociekliwi paparazzi, którzy ku jego nieszczęściu nie odstępowali go na krok. Co na to sama Felicjańska? - Kochamy się każdego dnia bardziej i każdego dnia bardziej pewni, że jesteśmy dla siebie stworzeni i nie jesteśmy w stanie bez siebie żyć. Ślub w maju. Istnieje taki rodzaj miłości, której nic nie rozdzieli - powiedziała "Super Expressowi".
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Niestety. Ostatnie oświadczenie ojca ws. Alfiego Evansa
  2. Olej kokosowy: Dlaczego jest idealnym wyborem?
  3. Dramatyczne wyznanie Beaty Tadli. „Prawie umarłam…”
źródło: pudelek.pl
Następny artykuł