Ta mina Agaty Dudy to mistrzostwo! Takiej Pierwszej Damy nie widzieliście

Ta mina Agaty Dudy to mistrzostwo! Takiej Pierwszej Damy nie widzieliście

Po raz kolejny fotoreporterzy uchwycili pierwszą damę w mistrzowskim wydaniu. Ten dzień był pełen emocji nie tylko dla niej, ale również dla małych obywateli naszego kraju.

Z ostatnich doniesień medialnych wiemy, że Agata Kornhauser-Duda źle się czuje stojąc u boku prezydenta. Tęskni za rodzinnym Krakowem, męczy ją przebywanie w pałacu prezydenckim. Mówi się, że nie lubi swojej roli i tego, że oczekuje się od niej komentowania bieżących politycznych spraw.

Kobieta o złotym sercu

Pomimo tych pogłosek żona prezydenta niezwykle godnie piastuje swój urząd. Po raz kolejny udowodniła, że jest kobietą o złotym sercu. Jakiś czas temu odwiedziła chore dzieci w Szpitalu Wojewódzkim w Toruniu. Wizyta ta wywołała sporo emocji wśród maluchów, a prezydentowa ewidentnie czerpała radość z tego spotkania. Bawiła się z dzieciakami w najlepsze, czytała im książki i grała z nimi w planszówki. Zdjęcia z odwiedzin Agaty Dudy w toruńskim szpitalu z prędkością błyskawicy obiegły polski internet, a w szczególności jedno - na którym widzimy Pierwszą Damę w nietypowym wydaniu i humorze.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News