Po raz kolejny fotoreporterzy uchwycili pierwszą damę w mistrzowskim wydaniu. Ten dzień był pełen emocji nie tylko dla niej, ale również dla małych obywateli naszego kraju.

Z ostatnich doniesień medialnych wiemy, że Agata Kornhauser-Duda źle się czuje stojąc u boku prezydenta. Tęskni za rodzinnym Krakowem, męczy ją przebywanie w pałacu prezydenckim. Mówi się, że nie lubi swojej roli i tego, że oczekuje się od niej komentowania bieżących politycznych spraw.

Kobieta o złotym sercu

Pomimo tych pogłosek żona prezydenta niezwykle godnie piastuje swój urząd. Po raz kolejny udowodniła, że jest kobietą o złotym sercu. Jakiś czas temu odwiedziła chore dzieci w Szpitalu Wojewódzkim w Toruniu. Wizyta ta wywołała sporo emocji wśród maluchów, a prezydentowa ewidentnie czerpała radość z tego spotkania. Bawiła się z dzieciakami w najlepsze, czytała im książki i grała z nimi w planszówki.

Zdjęcia z odwiedzin Agaty Dudy w toruńskim szpitalu z prędkością błyskawicy obiegły polski internet, a w szczególności jedno – na którym widzimy Pierwszą Damę w nietypowym wydaniu i humorze.

Tak żyje Andrzej Duda [ZDJĘCIA]


Duda z Tuskiem na Święcie Niepodległości? To musiało się tak skończyć... [MEMY]

...

Zobacz również