Internet aż kipi od dyskusji na temat tego, jak „powinna” wyglądać kobieta. Przeświadczenie o tym kreują domy mody, ale też same kobiety. Ta blogerka pokazała, co o tym myśli.

W przeciwieństwie do kobiet z bilbordów, te które znamy, wyglądają zgoła inaczej. Ich wymiary są większe od propagowanych przez modelki i często dalekie od tego, co za ideał uważają projektanci mody. Blogerka Fit Matka Wariatka w odpowiedzi na artykuł dotyczący obwisłych piersi napisała na Facebooku emocjonalny post.

Artykuł, o którym mowa opowiadał o teście, który rzekomo pokazuje, które piersi są obwisłe, a które nie. Zakłada on prostą czynność. Mianowicie, jeśli umieszczony pod piersią ołówek utrzymuje się na swoim miejscu i nie spada, piersi są obwisłe.

Fit Matka Wariatka ostro zareagowała na, jej zdaniem, kłamliwy artykuł. Blogerka wykonała test, lecz nie przy pomocy ołówka, a talerza. Jak się okazało, naczynie idealnie wpasowało się pod piersi Matki Wariatki. Kobieta jednak nie przejmuje się tym i namawia internautki, by nie przejmowały się żadnymi tego typu artykułami, gdyż prowadzą do „szaleństwa i zidiocenia”. We wpisie posłużyła się nawet wulgaryzmami.

– Koniec z bredniami! Zrobiłam test!
 Pod cyckami mieści mi się talerz (wzięłam deserowy, ale wierz mi, zmieści się i ten na drugie danie), zeszyt i gazetkę z Lidla. Wyniki?
 Wszystko weszło i trzyma się świetnie!
I co? I gówno, skretyniała autorko wpisu.
Piersi opadają i jest to zupełnie normalne, a dla ludzi myślących oczywiste. Pisanie takich bzdur jest poniżej poziomu homo sapiens. Takimi artykułami powodujecie, że kobiety szaleją i idiocieją, w pogoni za brukowymi ideałami, które nie istnieją – pisze Fit Matka Wariatka.

źródło: mamadu.pl

Okrzyknęli ją najpiękniejszą matką świata! Ta dziewczyna rozpala wyobraźnię internautów

...

Zobacz również