Szymon Hołownia
East News Piotr Molecki
Mateusz Sidorek - 6 Maja 2020

Niewiarygodne, czym zajmuje się żona Szymona Hołowni. Należy do nielicznej grupy

Startując w wyborach prezydenckich, Szymon Hołownia wywołał mieszane uczucia wśród Polaków. Jednak z czasem mężczyzna daje się coraz lepiej poznać jako kandydat, chociaż kampania wyborcza ze względu na pandemię koronawirusa przybrała specyficzną formę . Odkryliśmy również, czym zajmuje się jego żona. Portal Wirtualna Polska ujawnił kilka faktów dotyczących kobiety.

Do tej pory Szymon Hołownia kojarzony był przez większość Polaków jako dziennikarz i współprowadzący program "Mam talent" wraz z Marcinem Prokopem. Mężczyzna aktywny był także wśród społeczności katolickiej. Dlatego duże zdziwienie wywołała jego decyzja o starcie w wyborach na prezydenta, które mają odbyć się 10 maja br.

Stan klęski żywiołowejWłaśnie powstała uchwała wzywająca rząd do natychmiastowego wprowadzenia stanu klęski żywiołowejCzytaj dalej

Z czasem Szymon Hołownia coraz więcej mówił o swoim programie wyborczym, choć głównie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kampanie prezydenckie w tym roku zostały bardzo ograniczone ze względu na pandemię koronawirusa, a ich przebieg ma odmienną formę niż zazwyczaj. Jednak do tej pory jeszcze mniej wiedzieliśmy o jego żonie, która może stać się pierwszą damą, jeśli Hołownia zwycięży w wyborach. Niedawno pisaliśmy o rozpaczliwym apelu kandydata.

Szymon Hołownia ma interesującą żonę

Szymon Hołownia należy do osób, które rzadko dzielą się z mediami informacjami na temat swojego życia prywatnego. Dlatego do niedawna nie wiedzieliśmy, kim jest ani czym zajmuje się żona kandydata na prezydenta Rzeczypospolitej. Ciekawe jest to, że do ich ślubu mogło nie dojść. Hołownia przecież dwukrotnie był w zakonie. Według Wirtualnej Polski jego plany za pierwszym razem pokrzyżowały problemy zdrowotne, za drugim natomiast uznał, że to nie jest jego powołanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pyszne ciasto wyczarujesz przy użyciu jedynie dwóch składnikówNajprostsze ciasto na świecie. Potrzeba tylko 2 składników, prawdziwe niebo w gębieCzytaj dalej

Jak informuje portal Wirtualna Polska, Szymon Hołownia niedawno udzielił wywiadu Newsweekowi. Okazało się, że Hołownia ma nie tylko żonę, ale i córkę. Wybranka kandydata na prezydenta ma na imię Urszula. Prawdopodobnie nikt nie domyśliłby się, co kobieta robi w życiu. Według Wirtualnej Polski Ula Hołownia jest pilotem myśliwca MiG-29 i zawodowym oficerem.

Dzisiaj grzeje:

1. GIS ostrzega wszystkich Polaków. Już się zaczęło, wszyscy są zagrożeni

2. Na co naprawdę chorowała córka Kasi Kowalskiej? Gwiazda: ”Jak śmiałaś, córeczko”

Szymon Hołownia wraz z żoną wychowują córkę o imieniu Mania. Według doniesień "Newsweeka" Urszula Hołownia jest jedyną kobietą w jednostce - w Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim. Jak informuje Wirtualna Polska, wybranka kandydata na prezydenta była bohaterką reportażu TVN, ale zatajono fakt, że jest żoną byłego prowadzącego "Mam talent". Oboje szczęśliwie spotkali się na planie jednej z produkcji TVN.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilny apel lekarza z Bergamo. Przedstawił, jak wygląda sytuacja w jego kraju
  2. Świat obiegła przerażająca informacja. Nie żyje gwiazdor znany w całym kraju, pierwszy taki przypadek na świecie
  3. Dopiero teraz Anna Dymna opisała ostatnie spotkanie ze Zbigniewem Wodeckim. Ciężko opanować łzy
  4. Mężczyzna zapłacił na stacji benzynowej banknotem 200 zł i odjechał. Gdy kasjer zobaczył, co dostał, aż pobladł
  5. Nie mieści się w głowie, co ksiądz robił z chłopcem. Musiał trafić do szpitala, ból był przytłaczający
  6. Spis najlepszych dni w 2020 roku na sianie ogórków. Zbiory będą niesłychane, "we wtorek pełen worek"

Krzysztof JackowskiJackowski pomaga w poszukiwaniu Kacperka. Kobieta zdradziła całą prawdę o działalności, jaką podejmujeCzytaj dalej

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News