Szymon Hołownia ukrywa żonę przed mediami. Wiemy, kim jest jego partnerka, możecie być zdumieni

Szymon Hołownia ukrywa żonę przed mediami. Wiemy, kim jest jego partnerka, możecie być zdumieni Źródło: YouTube / Leaders Island

Szymon Hołownia w ostatnim czasie pojawiał się w wielu tytułach prasowych. Nic dziwnego, że opinia publiczna zaczęła interesować się również jego życiem prywatnym. Niewiele osób wie, z kim związał się znany dziennikarz i jak wygląda jego życie rodzinne. Wiele osób może być zaskoczonych.

Szymon Hołownia najpierw wzbudził zainteresowanie mediów plotkami o potencjalnej kandydaturze na prezydenta, a później zaskoczył widzów odejściem z "Mam Talent". W związku z dużym skokiem popularności publicysty, wszyscy dociekają, jak wygląda jego życie prywatne. Polacy chcą wiedzieć, kim jest osoba, która być może niedługo będzie reprezentować nasz kraj. 

Szymon Hołownia oznajmił, że ma żonę i dziecko

Hołownia nigdy nie udzielał wywiadów na temat swojego życia prywatnego. Unikał też ścianek i czerwonych dywanów. Na wizji pokazywał się bez obrączki. Tym bardziej wielu fanów zaskoczył post w jego mediach społecznościowych, w którym dziennikarz oznajmił, że ma żonę i dziecko. 

- Niby o meandrach i pułapkach e-handlu wiesz wszystko. Ale ta reklama sklepu z USA na FB taka ładna... Zamawiasz dwie pary spodni, takich do marynarki, bo akurat potrzebujesz, a stare się przetarły. Spodni nie dostajesz, za to dostajesz przesyłką z Chin tuzin innych wspaniałych, wartych łącznie pewnie 15-20 USD, rzeczy m.in. kurtkę trzeciej jakości haftowaną w żurawie w rozmiarze dla krasnoludka, przymałe majtki chyba z płótna żaglowego we wzorze moro, tudzież te okulary, w których możesz sobie np. zatańczyć "Gangnam Style" (tyle, że żona z córką mają ubaw, gdy zakładam, więc chyba z powodów rodzinnych zostawię) - napisał Hołownia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kim jest żona dziennikarza?

Szymon Hołownia dwukrotnie przebywał w zakonie - za pierwszym razem opuścił zgromadzenie ze względów zdrowotnych, za drugim uznał, że minął się z powołaniem. Według "Newsweeka" prezenter obecnie mieszka w domu pod Warszawą z żoną Ulą i dwuletnią córką Manią. 

Wiele osób może być zaskoczonych, bo żona dziennikarza jest pilotem myśliwca MiG-29 i zawodowym oficerem. Pracuje jako jedyna kobieta w swojej jednostce. Hołownia poznał ją w "Mam Talent" - kręcili wspólnie materiał, podczas którego udawali pilotów z "Top Gun". 

Dzisiaj grzeje: 1. Antyfake to prężnie rozwijający się portal fact-checkingowy. Walczy z dezinformacją w sieci
2. Biznes Info - portal o finansach małych i dużych
3. Pikio: Kim jest właściciel, redaktor naczelny? Wszystko o Pikio.pl

- Czuję się jak mąż Angeli Merkel, który też zwykle jest jedynym mężczyzną na spotkaniach z udziałem żon premierów - powiedział w rozmowie z Newsweekiem Szymon Hołownia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Antyfake - największy portal fact-checkingowy. Jego misja i najważniejsze informacje
  2. Lelum.pl: Portal dla nowoczesnych kobiet. Kto jest redaktorem naczelnym?
  3. Antyfake - najpopularniejszy portal fact-checkingowy. Najważniejsze informacje
  4. Grupa mediowa IBERION. Stawiamy na rozwój, ambicję, innowacyjność
  5. Albert Wójcik: kim jest? Młody biznesmen i miłośnik zwierząt
  6. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

Źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News