Szydło: Polska wstąpiła do UE w 1993 roku

Szydło: Polska wstąpiła do UE w 1993 roku Źródło: fot. youtube

Coraz większą popularność zyskuje w sieci nagranie, w którym Beata Szydło nieskutecznie próbuje odpowiedzieć na pytanie dotyczące daty wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Beata Szydło na pytanie dziennikarzy uniwerekTV, w którym roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej odpowiedziała po zastanowieniu, że w 1993 roku. - Mamy okrągłą rocznicę, tak? Osiemdziesiąty... przepraszam, dziewięćdziesiąty trzeci? Drugi? Trzeci? Kiepsko? - odpowiedziała pytająco kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na premiera Polski. Po chwili Szydło próbowała się poprawić twierdząc, że w 1993 roku w Europie zaczęła obowiązywać waluta euro.

ZOBACZ JAK SIĘ SZYDŁO ZNA NA POLITYCE?OTO KANDYDATKA PIS NA PREMIERA.Jak taka osoba może być premierem???ZOBACZ KONIECZNIE!Rozumiem, że ktoś musi zasłonić Kaczyńskiego w najbliższych wyborach, ale po obejrzeniu filmu czuć tylko wstyd, niestety... Posted by Sokzburaka on 21 czerwca 2015
  Oczywiście obydwie odpowiedzi kandydatki na premiera są nieprawidłowe. Polska wstąpiła do UE w 2004 roku a waluta euro jest w obiegu od 2002 roku. Polub pikio.pl by być na bieżąco!
bh
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News