Szydło doprowadziła do furii Polaków!
Wiadomości Pikio - 4 Lipca 2018

Szydło doprowadziła do furii Polaków! "Żaden premier nie ukradł tyle pieniędzy"

Centrum Informacyjne Rządu przyparte do muru w końcu ujawniło prawdę. Fakty, które zostały upublicznione są miażdżące, dla byłej premier Polski. Beata Szydło powinna zapaść się ze wstydu pod ziemię.

Szefowa polskiego rządu powróciła do najgorszej praktyki, która była uprawiania przez polskie władze przed laty. Polityk przez środowisko Prawa i Sprawiedliwości promowana jest jako osoba, dzięki której Polacy zaczęli "godnie żyć" tymczasem okazuje się, iż Szydło przede wszystkim skupiona była na realizacji przesłania wygłoszonego przez komunistę Jerzego Urbana "rząd się wyżywi".

Beata Szydło zdenerwowała Polaków

Beata Szydło wznowiła tradycje, która była nieaktualna przez dekadę. Przez ostatnie 10 lat żaden premier nie przyznał sobie premii. Rząd bardzo długo ukrywał prawdę, jednak gdy media zaczęły rozgłaszać, iż władza ma coś do ukrycia przed Polakami, Centrum Informacyjne Rządu przyparte do muru upubliczniło miażdżące dla polityk dane. Okazało się bowiem, że Beata Szydło przyznała sama sobie łącznie 81 tysięcy złotych. W ramach tej kwoty wchodzi 65 tysięcy złotych, która otrzymała w 2016 roku oraz 15 100 z 2017 roku. Co ciekawe, ani premierzy z Platformy Obywatelskiej czyli Donald Tusk oraz Ewa Kopacz, anie szefowie rządu z lat 2005-2007 Jarosław Kaczyński i Kazimierz Marcinkiewicz, kiedy po raz pierwszy rządziło Prawo i Sprawiedliwość nie przyznawali sobie takich dodatków.

Arogancja władzy

Internauci uważają, że tak aroganckich ludzi u władzy nie było od czasów komunistycznych. Postawa Beaty Szydło miała doprowadzić ją do tego, że w końcu nawet Jarosław Kaczyński miał jej dość i zamienił polityk na Mateusza Morawieckiego na stanowisku premiera Polski. Rozrzutność oraz socjalne programy doprowadziły do drastycznego wzrostu cen w Polsce, co w rezultacie będzie miało wpływ na to, że siła nabywcza 500+ będzie nikłe. Już teraz za kostkę masła trzeba zapłacić około 8zł.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.Zobacz także:
  1. Zrobili durnia z prezydenta! Poważny kryzys Andrzeja Dudy
  2. Historyczna kompromitacja! Morawiecki upokorzony w Parlamencie Europejskim
  3. Jarosław Kaczyński pogrążył się w żałobie. PiS przekazuje kondolencje
macron_i_franciszek2Największe dyplomatyczne wpadki polityków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
urodzinymorawieckiego_wstep50 MEMÓW na 50. urodziny Mateusza MorawieckiegoCzytaj dalej
Źródło: trudat.natemat.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News