To wiadomości z ostatniej chwili. Za naszą zachodnią granicą od rana jest bardzo gorąco. Kilkuset policjantów przeprowadziło prawdziwy szturm na ogromną skalę. Mundurowi są wspierani przez antyterrorystów i funkcjonariuszy z psami. Aż 16 niemieckich miast niemal zapłonęło.

Niemiecka policja od 6:00 rano toczy zaciętą walkę w Północnej Westfalii z potężnym gangiem motocyklowym Hells Angels. Najtrudniejsze zmagania toczą się jednak z paramilitarną bojówką Clan 81, która jest zbrojnym ramieniem gangu.

Policjanci od rana toczą zaciętą walkę. Po 6:00 weszli do siedzib Hells Angels w 16 miastach Północnej Westfalii. Wówczas zaczęło się prawdziwe piekło, ponieważ członkowie gangu postanowili nie poddać się bez walki. 700 funkcjonariuszy uczestniczy więc w bezlitosnych starciach, podczas których na muszkę brani są wszyscy członkowie organizacji. Ta brutalna akcja ma skończyć się najwcześniej w godzinach popołudniowych.

Funkcjonariusze zabrali się za Hells Angels i Clan 81 z powodu decyzji, jaką wydał minister spraw wewnętrznych Północnej Westfalii, Herbert Reul. Ten uznał bowiem, że obie organizacje to grupy przestępcze, których dalszego działania nie można akceptować.

– Członkowie stowarzyszenia są kryminalistami. Ich codzienne życie polega na stosowaniu przemocy, handlu bronią, narkotykami i wymuszeniach – podkreślił Reul.

źródło: wp.pl

10 POTĘŻNYCH kataklizmów, które wstrząsnęły ludzkością


Jeśli nie żyłeś w PRL-u, na pewno nie pamiętasz, CO TO...

...

Zobacz również

Zobacz również