Tragiczne informacje. Właśnie poinformowano o kolejnej śmierci chorego na koronawirusa

Tragiczne informacje. Właśnie poinformowano o kolejnej śmierci chorego na koronawirusa Źródło: Pxhere.com

Szpital w Radomiu odnotował już drugi zgon w placówce. Wcześniej był to 43-letni kierowca autobusu. Niestety, zmarła kolejna osoba, u której stwierdzono koronawirusa.

Radomski szpital niestety odnotował kolejny zgon. Informację przekazał prezydent Radomia, Radosław Witkowski. Kilka godzin temu dowiedzieliśmy się o śmierci 68-letniego księdza z Puław, teraz smutne wiadomości napływają z Mazowsza.

Szpital w Radomiu miał pod opieką m.in. 79-latka

Przykre wieści z Radomia: w tamtejszym Szpitalu Specjalistycznym kolejna osoba chora na koronawirusa zmarła. To starszy mężczyzna, miał 79 lat i choroby współistniejące. Nie wiadomo, z czym się jeszcze zmagał - informacje podał prezydent Radomia. Śmierci pacjenta nie potwierdziło jeszcze oficjalnie Ministerstwo Zdrowia, nie wiadomo też, jaka jest oficjalna przyczyna zgonu.

- Niestety, w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym zmarł drugi pacjent zakażony koronawirusem. To 79-letni mieszkaniec gminy Odrzywół, który na oddział obserwacyjno-zakaźny trafił ze szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą. Pacjent miał choroby współistniejące. Aktualnie w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym przebywa 13 pacjentów z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem. 13 kolejnych osób w szpitalnych izolatkach czeka na wyniki testów - napisał na Facebooku Radosław Witkowski, prezydent Radomia.

Prezydent apeluje nie tylko do mieszkańców

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dwa dni temu, w Radomiu zmarł 43-letni mężczyzna, który pracował jako kierowca autobusu. Był w bardzo ciężkim stanie, organizm nie poradził sobie z wirusem. Prezydent postanowił zaapelować do wszystkich.

- Wiem, że pogoda sprzyja spacerom, ale jeszcze raz apeluję do wszystkich o to, aby w miarę możliwości pozostać w swoich domach. To bardzo ważne, abyśmy byli odpowiedzialni i zapobiegali rozprzestrzenianiu się koronawirusa - zakończył swój wpis Radosław Witkowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki wprowadził kolejne rygorystyczne zakazy. Dotkną wszystkich Polaków, sytuacja jest poważna
2. Nie żyje legendarna aktorka. Była zakażona koronawirusem

79-latek to dziś już druga ofiara COVID-19. Wcześniej dowiedzieliśmy się o zgonie 68-letniego księdza, Henryka Borzęckiego. Odszedł nad ranem, w szpitalu w Puławach. Duchowny wcześniej leczył się m.in. na serce oraz płuca. Mówi się, że mógł zarazić się na pogrzebie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje proboszcz zarażony koronawirusem. Duchowny miał 68 lat
  2. Który piłkarz zarabia najwięcej na świecie? "France Football" ujawnia najbogatszą trójkę
  3. Wprowadzono bardzo ważną zmianę, każdy podatnik musi o niej wiedzieć. Nowy przepis już obowiązuje
  4. Test na astygmatyzm stał się hitem internetu. Wystarczy spojrzeć na dwa zdjęcia i wszystko staje się jasne
  5. Ujawniono zarobki Kasi Cichopek. Źródła dochodu zdumiewają, niebotyczne kwoty
  6. Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieci

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News