Ujawniono szczegóły strzelaniny pod szpitalem MSWiA w Warszawie. Policjantka ranna, trwa obława na kierowcę

Ujawniono szczegóły strzelaniny pod szpitalem MSWiA w Warszawie. Policjantka ranna, trwa obława na kierowcę Źródło: .

Szpital na ul. Wołoskiej zgromadził w czwartkowy wieczór mnóstwo gapiów. Strzelanina poruszyła wszystkich, znane są szczegóły.

Cały szpital został postawiony na nogi, gdy nieopodal rozległy się strzały z broni palnej. Świadkowie zdarzenia uciekali w popłochu w obawie o własne życie. Po chwili na miejscu zjawiło się kilka radiowozów służb mundurowych. Sytuacja jest bardzo poważna, ujawniono szczegóły. 

Szpital MSWiA miejscem tragedii. Znane są szczegóły strzelaniny 

W czwartek wieczorem pod szpitalem MSWiA na ul. Wołoskiej w Warszawie rozegrały się sceny rodem z najgorszego horroru. Media błyskawicznie obiegły informacje, jakoby padły tam strzały a na miejsce dotarło kilka jednostek policji. Jak podawała m.in. "Warszawa w pigułce", dramat zaczął się w momencie, gdy funkcjonariuszka policji próbowała interweniować na otrzymane wcześniej zgłoszenie o kolizji trzech samochodów osobowych. Niespodziewanie, około godziny 18:30, kierowca auta marki Daewoo Matiz, widząc służby, rozpoczął ucieczkę i potrącił funkcjonariuszkę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W tym samym czasie inny mundurowy był zmuszony oddać  strzały ostrzegawcze. Rannej policjantce natychmiast udzielono niezbędnej pomocy, jednak jej stan nie był na tyle poważny, że wymagała hospitalizacji. Mężczyzna skutecznie ominął barykady policjantów, uciekł z miejsca zdarzenia i porzucił samochód nieco dalej. Teraz służby starają się zlokalizować jego miejsce pobytu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Oficjalnie: 7 nowych przypadków zachorowań na koronawirusa w Polsce. Nowe miasto na mapie zakażeń

2. Kobieta wsiadła do auta, myślała, że to Uber. Ojciec 21-latki rano dostał SMS od kierowcy

- Funkcjonariusze ruchu drogowego rozliczali kolizję trzech samochodów osobowych i w pewnym momencie rozliczania jeden z kierowców – auta marki Daewoo Matiz – ruszył z miejsca zdarzenia. Policjanci zajechali mu drogę radiowozem. Podczas interwencji kierowca matiza potrącił policjantkę. Drugi policjant oddał strzały w stronę odjeżdżającego pojazdu. Poszukiwany porzucił auto przy ul. Miłobędzkiej. Na miejsce został sprowadzony pies tropiący; powiadomiono prokuraturę. Teraz trwają poszukiwania - podała oficer prasowa Komendy Stołecznej Policji, Anna Kędzierzawska w rozmowie z TVP Info. Z nieoficjalnych informacji wynika, że policji udało się zatrzymać dwie podejrzane osoby, jedna z nich nosi obrażenia wywołane postrzałem.

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Krzysztof Jackowski ponownie zabrał głos w sprawie epidemii. Według jasnowidza nadchodzi przełom 
  2. To koniec sezonu skoków narciarskich? Kamil Stoch może skorzystać na odwołaniu zawodów
  3. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  4. Wszyscy mieli nadzieję, że to jeszcze nie koniec. Niestety, nie żyje Wiktor Humięcki
  5. Kto najbardziej jest zagrożony koronawirusem? Opublikowano nowy raport
  6. Lidl właśnie zmienił ceny produktów, które teraz kupują wszyscy na zapas. Obecne wydarzenia wpłynęły na decyzję?

Źródło: tvp info

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News