Michał Szpak jest obecnie jednym z najbardziej kontrowersyjnych, ale i uzdolnionych polskich artystów. Piosenkarz przechodzi jednak naprawdę trudny czas. Najpierw stracił on bowiem ukochaną matkę, a później największą fankę i przyjaciółkę, która od lat wspierała z całych sił jego karierę. Muzyk postanowił więc opowiedzieć o niej w naprawdę wzruszających słowach. Zdradził także, czego ludzie nie wiedzą o jego relacjach z najbliższymi.

Nie tylko sam Michał Szpak, ale cały jego fanklub pogrążył się ostatnio w głębokiej żałobie. Zmarła bowiem Renata Nektarowska, która odpowiedzialna jest za zrzeszenie wszystkich sympatyków piosenkarza oraz kibicowanie mu na każdym etapie burzliwej kariery.

ZOBACZ TAKŻE: Szpak załamany, tonie we łzach. Koszmar w jego życiu!

Szpak we łzach

Śmierć przyjaciółki okazała się dla muzyka ogromnym ciosem. W naprawdę poruszających słowach zdecydował się więc ujawnić wspomnienie o matce jego fanklubu. Zapoznając się z nim, trudno jest powstrzymać wzruszenie oraz nie zauważyć, jak bliską piosenkarzowi osobą była sama Nektarowska.

– Ja z Renatą miałem taki kontakt, że jeździłem przynajmniej dwa razy w miesiącu. Odwiedzałem ją, widziałem ten proces wygaszania człowieka. To jest bardzo smutne i myślę, że teraz jest wolna, teraz jest po prostu szczęśliwa – stwierdził w rozmowie z dziennikarką portalu party.pl wyraźnie poruszony, rozbity Michał Szpak.

ZOBACZ TAKŻE: Szpak NIELUDZKO potraktowany na ulicy

„Ludzie nie wiedzą…”

– Ludzie nie wiedzą, jakie relacje mogą zawiązywać się pomiędzy ludźmi, którzy tak naprawdę są fanami. Renia była chyba moją największą fanką i naprawdę robiła wszystko z ogromną pasją i wiązała tych ludzi, ten fanklub. To było takie jej oręże, jej dzieło. To było jej dziecko. Do samego końca walczyła o to, do samego końca miała na myśli moje dobro. To było fantastyczne i życzę każdemu, żeby na swojej drodze spotkał tak oddanego i tak dobrego człowieka jak Renia – dodał także wokalista, czym niezwykle poruszył serca swoich fanów, ale także wszystkich obserwatorów polskiego przemysłu rozrywkowego.

Znani ludzie, którzy opuścili nas w 2017 roku


Gwiazdy, które przeżyły rodzinną tragedię [ZOBACZ!]

...

Zobacz również